МАЛТРЕТИРАЊЕ ГРАЂАНА СЕ НАСТАВЉА: Опозиција блокирала саобраћај код Скупштине - предводи их Павле Цицварић(ФОТО)
ПРИСТАЛИЦЕ опозиције су и након завршеног протеста наставиле да малтретрају грађане.

Фото: Принтскрин/Накси камере
Опозиција и њихове присталице наставиле су са малтретирањем грађана у близини Скупштине тако што су блокирали саобраћај.
Опозиција и њихове присталице окупили су се испред Скупштине Србије, а групу окупљених предводи Ђиласов студент Павле Цицварић.

Фото: Новости
Подсетимо, раније током дана опозиција је одржала скуп на Славији, а након скупа постало је јасно да опозиционе странке у потпуности организују и стоје иза протеста, а на шта указује то да је на скупу идентичан број људи али и да су окупљене исте особе као на протесту против литијума. Дакле, цео протест је усмерен против председника Србије Александра Вучића! Више о томе ЧИТАЈТЕ КЛИКОМ ОВДЕ!
Препоручујемо

ПРИЗНАЊЕ СТУДЕНТА: Студенти су против СНС-а и садашње власти (ВИДЕО)
22. 12. 2024. у 18:02

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ПИШУ: Није студентски протест, већ политички протест против Вучића!
22. 12. 2024. у 17:48

ЛАЗОВИЋ ОПЕТ ПОЗИВА НА СТРАНУ ИНТЕРВЕНЦИЈУ! Опет кука странцима...
22. 12. 2024. у 17:24

РУСКИ АМБАСАДОР: Ако НАТО то уради, избиће рат
АКО НАТО обори руски авион, то ће значити војни сукоб, изјавио је амбасадор Русије у Паризу Алексеј Мешков.
25. 09. 2025. у 16:04

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране
РУСКИ дронови гађали су у четвртак, 25. септембра, кључну инфраструктуру у градовима Чернигов и Нижин на северу Украјине, оставивши десетине хиљада становника без струје и воде.
25. 09. 2025. у 16:56

ШОКАНТНИ ДЕТАЉИ УБИСТВА ХРВАТСКОГ ПОЛИТИЧАРА Закуцали се у њега колима, па га изрешетали - смрт насред пута и тројица ухапшених (ВИДЕО)
"УСЛЕДИЛА је брза интервенција полиције током које је пронађен 33-годишњак, након чега су ухваћене још две особе."
24. 09. 2025. у 13:56
Коментари (36)