ВУЧИЋЕВА ПОРУКА МЛАДИМА: Мораћемо да се боримо за више правде, за људе који имају идеале, циљеве, који маштају о пристојној Србији

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

25. 12. 2024. у 18:54

СРПСКА напредна странка организовала је трибину „Будућност, а не прошлост!“ у Сава центру којој присуствује државни врх на челу са председник Србије.

ВУЧИЋЕВА ПОРУКА МЛАДИМА: Мораћемо да се боримо за више правде, за људе који имају идеале, циљеве, који маштају о пристојној Србији

Фото: Новости

Председник Александар Вучић је поручио, мораћемо да се боримо за више правде, за људе који имају идеале, циљеве, који маштају о пристојној Србији која се неће стидети себе, која ће наставити да се развија, у којој ће да се поштују наставници и старији.

- Нема умешено па обешено, ви сте будућност, ви доносите одлуку о томе какву будућност желите. Нема лако ћемо, ништа није лако у животу. Није лако да имате мир у породици, није лако чувати и слушати деце. Најлепше никад није лако. Подигните лествицу високо, кажите борићу се за то. ‚Ако циљеве не постављате високо, никада ништа нећете остварити. Живот је борба, борите се у сваком тренутку и не одустајте од својих идеала и не шприхватајте притисак и не пристајте да вас плаше. На крају ћете се увек дивити само храбрим људима који имају принципе, морал, снагу и воле своју Србију. Ми имамо само једну отаџбину коју никада нећемо дати. Ни овима споља, ни овима који желе Србију да нам отму. Хвала на величанственом дочеку - закључио је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

Коментари (32)

ШЕШЕЉ О БОЛНОЈ ИСТИНИ: Председник СРС открио зашто је Кијев данима избегавао размену тела погинулих војника