У ГОСТОВАЊУ на РТВ 1, проф. Чедомир Антић и Миодраг Гавриловић говорили су и о студентским протестима деведесетих и сада, што је објављено на друштвеној платформи Икс.
Naravno da nisu svi podrzali ove blokade, mislim na profesore, kao ni studenti generalno, podrzali su oni koji su u sluzbi opozicije, to slobono mogu reci, jer jasno je da je od pocetka iza ovih blokada i protesta umesana opozicija.
ТОКОМ данашње дебате у Европском парламенту, председавајући Делегације у Парламентарном одбору за стабилизацију и придруживање ЕУ-Србија Лукас Фурлас, истакао је да је Србија веома важна за ЕУ и да њеним чланством, унија много добија.
БРАНИСЛАВ Стенка из "Војводинашума" изјавио је за "Новости" да потпредседник Владе Србије Александар Вулин није учествовао у лову у коме су, како је објавио ПОКС, "масакриране" дивље свиње у ловишту Плавна.
Коментари (37)