ВУЧИЋ О ОДЛУКАМА ТРАМПА: Уколико НЕД буде добијао мање или нимало новца долази боље време
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је и о одлукама које је председник САД Доналд Трамп донео у првим часовима свог другог мандата.

Фото: Танјуг/АП
Најавио је Трамп лавину извршних наредби и истиче да је важно обустављање на 90 дана државне помоћи другим земљама, истиче.
- Уколико заиста мање новца или нимало не добија НЕД, који је био замена за сркивање прљавих послова ЦИА, УСАИД и други, онда сам сасвим сигуран да долази боље време за слободарске народе у свету и да ће Америка бити много популарнија него данас у свету - рекао је он.
Није то лака борба, али ако неко то може да учини и спасе Америку и свет од тога, онда је то данашње америчко руководство. С друге стране, у Мексику је огромна љутња, они су недавно кренули, били су савезник Америке у тој борби против Кине економској, сад ће да се окрену Кини. Видећемо шта ће Канада да уради у Панами је такође љутња, али Америка је веома моћна и снажна, чак и ако крене у неке процедуре око Гренланда, сасвим сам сигуран да јој се нико неће ни на који начин супротставити
Препоручујемо

ДОС ЈЕ ДОБИЈАО КЕШ ОД СТРАНАЦА: Вучић о ситуацији у Србији пред 5. октобар
21. 01. 2025. у 17:41

ВУЧИЋ У ДАВОСУ: Кина јасно подржава Србију и немешање страног фактора
21. 01. 2025. у 15:33

ДРЖАВА ЋЕ СЕ ПОНАШАТИ ОДГОВОРНО И ОЗБИЉНО: Вучић - "Ова деца немају времена за губљење"
21. 01. 2025. у 17:31

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Након Литваније, још једна држава забранила прелет српског авиона до Москве
НАКОН Литваније, и летонске власти забраниле су прелет српског авиона до Москве у коме је требало да буде председник Србије Александар Вучић, сазнају "Новости".
06. 05. 2025. у 18:27

НЕБЕНЗЈА ОДУВАО ЛАЖНОГ ВИСОКОГ ПРЕДСТАВНИКА ШМИТА, ПА ИЗАШАО ИЗ САЛЕ: Нећу да те слушам, немаш право да говориш!
У САВЕТУ безбедности Уједињених нација је у току редовна полугодишња седница о ситуацији у БиХ на којој је руски амбасадор Василиј Небензја изјавио је да Кристијан Шмит нема право да говори у име међународне заједнице у Савету безбедност, а онда изашао из сале не желевши да га слуша.
06. 05. 2025. у 17:03

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)