ОЧАЈ: Бес међу антисрпским блокаторима након што им је Трамп поручио да не подржава обојену револуцију (ВИДЕО)

Novosti online

26. 01. 2025. у 10:08

НАКОН што је нови амерички изасланик за специјалне мисије и политику Ричард Гренел, као члан администрације председника Доналда Трампа, осудио сваки вид насиља и поручио да насиље није начин да се мења власт, уследила је кампања коју су блокатори покренули против њега.

ОЧАЈ: Бес међу антисрпским блокаторима након што им је Трамп поручио да не подржава обојену револуцију (ВИДЕО)

Foto: AP Photo/John Bazemore

- Увек је важно подићи глас да се чује. Али сви морају да осуде насиље и да се држе мирних демонстрација. Демократски процес се мора поштовати. Не подржавамо оне који подривају владавину права или који насилно преузимају државне институције. Ако вам се не свиђа закон или вођа, радите на томе да их промените - али немојте прибегавати насиљу - навео је раније Гренел на свом профилу на Иксу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим (ВИДЕО)

СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.

17. 02. 2026. у 20:01

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (0)

ЈЕДЕТЕ ЛИ СИР СВАКИ ДАН? Ево шта се дешава у вашем организму