"ПРАВИ ЧОВЕК НА ПРАВОМ МЕСТУ" Јакшић: Подржавам избор Дејана Шошкића у опозициону комисију, има богато искуство у области корупције
АЛЕКСАНДАР Јакшић, члан Председништва Српске напредне странке, реаговао је поводом одлуке опозиције да формира "Анкетну комисију", везано за случај пада надстрешнице у Новом Саду.

Фото: СНС
- Чланови опозиције из реда академске заједнице формирали су тзв. "Анкетну комисију", која треба да испита незаконитости у случају пада надстрешнице у Новом Саду. Подржавам избор проф.др Дејана Шошкића, бившег гувернера НБС, у опозициону комисију, која треба да испита да ли је у конкретном случају било елемената корупције. Бивши гувернер, др Дејан Шошкић има изузетно богато (лично) искуство у области корупције. Прави човек на правом месту - објавио је Јакшић на Инстаграму.

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (6)