ОПОЗИЦИЈА ДИВЉА У БОГАТИЋУ: Упали у зграду општине и направили хаос - развалили врата (ФОТО/ВИДЕО)

Новости

07. 02. 2025. у 12:54

ОПОЗИЦИЈА и њихови активисти упали су у зграду Општине Богатић где су дивљали и правили хаос. Међу њима је Златко Кокановић, Александар Јовановић Ћута и Владимир Штимац.

ОПОЗИЦИЈА ДИВЉА У БОГАТИЋУ: Упали у зграду општине и направили хаос - развалили врата (ФОТО/ВИДЕО)

Foto: Novosti

Они су како се види на приложеној фотографији уништавали и имовину Општине Богатић а која је у власништву свих грађана Србије - развалили су врата на улазу у канцеларију заменика председника општине.

Foto: Novosti

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар орешника и сармата може да уништи читав НАТО у Европи

РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи

КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).

13. 05. 2026. у 12:29

Коментари (17)

ГОЛЕАДА НА ВИЛА ПАРКУ: Традиција фаворизује Ливерпул, али Вила је увек неугодан противник у Бирмингему