ВУЧИЋ ПОДРЖАО СРПСКУ ЛИСТУ: Они су једини у стању да се супротставе Куртијевом лудилу
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић о најави приштинских медија да ће расељеним Србима бити забрањено да гласају.
FOTO TANJUG/MILOŠ MILIVOJEVIĆ
- То би био претерани скандал и било би јасно да избори не би били регуларни - казао је Вучић после најаве приштинских медија да ће расељеним Србима бити забрањено да гласају.
Председник је додао да је о томе разговарао и са представницима КВИНТЕ.
- Српска листа је једини гарант да Курти неће протерати Србе са Косова и Метохије - навео је Вучић разговарајући са новинарима.
Додао је да је Српска листа једина која жели да се бори за интересе српског народа и коју Курти и "ови из света који су са њим на послу протеривања Срба изузетно сарађивали" не могу да купе.
Препоручујемо
ВУЧИЋ ПОСЛАО ЈАСНУ ПОРУКУ У КИКИНДИ: Неће бити обојене револуције; Војводина је Србија (ФОТО/ВИДЕО)
08. 02. 2025. у 08:14 >> 12:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕПСКИ ДЕБАКЛ! Арина Сабаленка избачена са Ролан Гароса
НАЈБОЉА тенисерка планете Арина Сабаленка неће се такмичити у завршници Ролан Гароса.
03. 06. 2026. у 15:48
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)