ВУЧИЋ СУТРА НАСТАВЉА ОБИЛАЗАК: Други дан посете Јужнобанатском и Подунавском округу
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић наставиће сутра посету Јужнобанатском и Подунавском округу.

Фото: Танјуг/Јадранка Илић
Вучић ће у 9 часова обићи манастир Архангела Гаврила Пиносава у селу Кусадак у општини Смедеревска Паланка, саопштено је из службе за сарадњу с медијима председника Републике.
Потом је у 9.50 предвиђен обилазак пољопривредног газдинства „Ајвар Радић“ у Великој Плани.
Председник ће затим у 10.50 у Ковину обићи завршне радове на градском купалишту „Шљункара“ и разговорати са спортистима.
Председник Вучић ће у 11.50 у Центру за културу у Белој Цркви разговарати са грађанима.
(Танјуг)

ЧЕТИРИ ЗЕМЉЕ ЕУ ОДБИЛЕ ТРАМПОВ ПЛАН: Неће да купују америчко оружје за Украјину!
ЧЕТИРИ европске земље одбиле су да учествују у пројекту председника САД Доналда Трампа о куповини америчког оружја за Украјину.
16. 07. 2025. у 14:12

БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију
БЕБА из Србије, стара свега 13 месеци, изненада је изгубила живот у једном угоститељском објекту на Халкидикију. Како наводе грчки медији, ова незапамћена трагедија одиграла се пред очима дететових родитеља.
16. 07. 2025. у 14:33

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)