"ГОВОРИЛИ СМО ДА ЈЕ БИЛО 150.000, А БИЛО ЈЕ 40.000": Блокадери признали да су лагали о бројевима људи на њиховим протестима (ВИДЕО)

Новости онлине

14. 03. 2025. у 08:14

БЛОКАДЕРИ су признали да су лагали о бројевима људи на њиховим протестима, што се може чути на снимцима са њиховог тајног састанка.

ГОВОРИЛИ СМО ДА ЈЕ БИЛО 150.000, А БИЛО ЈЕ 40.000: Блокадери признали да су лагали о бројевима људи на њиховим протестима (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Лазар Динић - студент блокадер: "Ако у суботу буде било 200-300 хиљада људи, полиција неће моћи ништа!"

Младен Цвијетић - ПСГ: "Биће 70-80 хиљада!"

Лазар Динић: "Ма биће више ја мислим."

Младен Цвијетић: "Сваки пут кад смо рекли 150.000, било је 40.000!"

Наиме, ово су снимци са тајног састанка, на коме је припреман државни удар у Србији.

Један од учесника завере за спровођење државног удара тајно је снимао своје колеге заверенике и доставио медијима доказе о припреми државног удара. 

Погледајте оригиналне снимке планирања грађанског рата.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

ЕВРОПА У ШОКУ! УЕФА уводи невероватну промену у фудбал