ВУЛИН ОДГОВОРИО АБАЗОВИЋУ: Шибицар остаје шибицар
ПОТПРЕДСЕДНИК Владе Републике Србије Александар Вулин реаговао је на изјаву Дритана Абазовића да онај који је употребио звучно оружје против мирних демонстрана треба да иде у затвор и његовој оцени да иза тога стоји потпис режима
Фото ATAImages
- Када је сплетом околности и наравно након што је издао Србе у Црној Гори Дритан Абазовић постао премијер Црне Горе посетио је Београд и бедно, како само кукавица може, цвилио да се укине појачана контрола на уласку у Србију црногорским посланицима који су гласали за резолуцију о Сребреници којом се Србија проглашава геноцидном. Дритан је тада кукао да забрана смета његовим саборцима да обилазе имовину у Србији и да убирају приходе а да ће он учинити све само да им се омогући да несметано улазе у "геноцидну" Србију. Да смо га још мало држали на режиму појачане контроле повукао би и признање Косова и исповедио се да није Дритан већ Душан. Шибицар остаје шибицар - поручио је потпредседник Владе Републике Србије Александар Вулин о изјави Дритана Абазовића да онај који је употребио звучно оружје против мирних демонстрана треба да иде у затвор и његовој оцени да иза тога стоји потпис режима
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)