"ПОДРШКА ЗА ИНФОРМЕР И СВЕ ХРАБРЕ ЉУДЕ У ЊИХОВОМ ТИМУ" Брнабићева: Недопустива је оваква врста притиска и претњи према било ком медију

Новости онлајн

29. 03. 2025. у 15:19

ПРЕДСЕДНИЦА Народне Скупштине Републике Србије Ана Брнанић на свом званичном Икс профилу изразила је подршку Информеру и Драгану Вучићевићу због насиља које данас трпе од студената блокадера и антисрпске опозиције сачињене од странака бившег режима.

ПОДРШКА ЗА ИНФОРМЕР И СВЕ ХРАБРЕ ЉУДЕ У ЊИХОВОМ ТИМУ Брнабићева: Недопустива је оваква врста притиска и претњи према било ком медију

FOTO TANJUG/ STRAHINJA AĆIMOVIĆ

"Подршка за Информер и све храбре људе у њиховом тиму, на челу са @ђвуцицевиц

. Верујем да ће их ово насиље над њима само још више учврстити у томе да наставе да извештавају онако како они мисле да треба, а не како им се диктира са улице или друштвених мрежа. Да будем потпуно јасна - недопустива је оваква врста притиска и претњи према било ком медију. Ово показује како би се обрачунавали са неистомишљеницима ако би се икада дочепали власти. Биће посебно занимљиво видети која ће новинарска удружења, невладине организације и медији осудити овакво насиље нас медијима у 21. веку. То нема везе са уређивачком политиком, то је борба за слободу медија", написала је Брнабићева на свом званичном Икс профилу. 

Дешавања испред Информера пратите у нашем блогу уживо КЛИКОМ ОВДЕ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: Кључан је био позив једног човека

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"

У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.

11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад орешником?

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?

РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.

10. 05. 2025. у 12:06

ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА? Јованино питање изазвало смех у студију: Како да се носе с толиком проблемима...

"ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА?" Јованино питање изазвало смех у студију: "Како да се носе с толиком проблемима..."

ВОДИТЕЉКА Јована Јоксимовић у јутарњем програму на телевизији К1 дотакла се теме Емануела Макрона и спорне ситуације са марамицом и сумњом о употреби опијата, која се проширила друштвеним мрежама.

13. 05. 2025. у 16:57

Коментари (0)

ХОДАО САМ ПО ЖИЦИ: Петоструки олимпијски шампион проговорио о зависности од наркотика