СУМАНУТА АКЦИЈА КРЕАТОРА ОБОЈЕНЕ РЕВОЛУЦИЈЕ Хоће најбољег тенисера света да увуку у политичке сукобе и посвађају са већинском Србијом
На фасадама у неколико градова су осванули графити "Новак допинг Ђоковић" као и "Новак руши државу", са једним јединим циљем аутора, а то је увлачење најбољег тенисера света Новака Ђоковића у политички сукоб са Александром Вучићем и присталицама Српске напредне странке, односно већином грађана Србије.

Foto: Profimedia
Да је у питању само још једна "фалс флаг" операција видимо по томе што су опозициони медиији и разграната мрежа налога на друштвеним мрежама брже боље поделили унапред припремљене текстове и визуале који имају за циљ увлачење Новака Ђоковића у дневнополитичке борбе.
Да је креаторима обојене револуције циљ да се светски број један увуче у протесте видимо на примеру Факултета организационих наука (ФОН-а), чији су представници у уторак написали да ће њихов специјални гост на факултету бити "велики гост изненађења".
Тада су уместо имена објавили емотикон тениске лоптице и џокер карте, због чега су сви помислили да се ради о најбољем тенисеру свих времена.
Наравно, Новак Ђоковић се није појавио на поменутом факултету.
Убрзо након тога опозициони портал Нова С је пренео вест како студенти ЕТФ-а на свом званичном твитер налогу позивају @ЂокерНоле (како се зове званични Новаков налог на тој мрежи) да им се придружи у блокадама.
Такође, креатори обојене револуције су имали до сада више "фалс флаг" операција међу којима је афера "звучни топ", као и исписивање графита "Ћаци", што је касније постао наратив у њиховој борби против студената који желе да уче, а све у циљу да се управо ти студенти прикажу као неуки и неписмени и на тај начин дискредитују.
Шта је "фалс флаг" операција?
Фалс флаг операција је назив за све тајне операције и сличне активности као што су оружани и терористички напади, атентати или саботаже које предузима нека друга држава или организација на начин да је припише некој другој, најчешће супарничкој држави или организацији, у пропагандне сврхе.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (24)