16 САТИ ТЕРОРА У КРАЉЕВУ: Блокадери малтретирају народ, блокирали четири раскрснице
СТУДЕНТИ блокадери блокирали су јутрос у 8 сати четири раскрснице у Краљеву, а најавили су да ће протест трајати 16 сати, односно до поноћи, а за саобраћај је затворен шири центар града.
Г.Шљивић
Блокиране су раскрснице код старог моста на Ибру, Ауто-мото друштва, Мале пијаце и Главчићевог моста, односно новог моста на Ибру.
На те четири локације постављају се транспаренти са по једним студентским захтевом, преносе медији. На протесту учествује и група бајкера и тракториста, као и студенти блокадери који су синоћ стигли у Краљево из Аранђеловца, Ужица, Ваљева, Пожеге, Чачка.
Саобраћајна полиција регулише саобраћај.
У најави протеста на Инстаграм профилу студената у блокади Факултета за машинство и грађевинарство нису изнети разлози за протест, а најављено је да ће током протеста који су назвали "Пумпај, пумпај Ибар водо" бити изнети захтеви, да ће бити одржани говори, наступи хорова и да ће бити прављена бука.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)
Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.
16. 06. 2026. у 12:22
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
ТЕШКА БОРБА ЗА ЖИВОТ НАШЕГ СЛАВНОГ МУЗИЧАРА: "Рак ми гризе кости, проширио се на цело тело, молим вас - помозите да преживим"
"МОЛИМ вас, вратите ми ону доброту коју сам годинама делио са вама, донирајте одмах и помозите ми да преживим."
20. 06. 2026. у 16:23
Коментари (12)