СОЊА БИСЕРКО ЗАШТИТНО ЛИЦЕ БЛОКАДЕРА: Док их подржава криви Србију за злочине, помажу јој Шолакови и исламистички медији!

Новости онлине

16. 04. 2025. у 14:02

ОСВЕДОЧЕНА антисрпкиња Соња Бисерко наставља давно започет задатак да оцрни Србију, оптужи је за ратове, злочине и геноцид, нападне Вучића, а сада све то ради док подржава блокадере!

СОЊА БИСЕРКО ЗАШТИТНО ЛИЦЕ БЛОКАДЕРА: Док их подржава криви Србију за злочине, помажу јој Шолакови и исламистички медији!

Фото: Printscreen

- Председник Вучић се третирао свих ових година као фактор стабилности на Балкану, што је био сасвим супротно с обзиром на све оно што се дешавало у суседним земљама и покушају Србије да у том периоду реализује српски свет уз подршку Русије која је вешто искористила српски фрустрацију и некако их инспирисала да оживе тај национални пројекат сада под именом српски свет слично руском свету и наравно инспирисали их на још да кажем темељнију ревизију историје у којој интерпретацији Срби су углавном жртва свега овога - рекла је.

Погледајте цео видео овде:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: Кључан је био позив једног човека

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"

У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.

11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад орешником?

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?

РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.

10. 05. 2025. у 12:06

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА, НАПАДНУТ ТАКМИЧАР: Дигнуто 1.300 полицајаца, почели нереди - ехо рата на улицама Базела (ФОТО)

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА, НАПАДНУТ ТАКМИЧАР: "Дигнуто" 1.300 полицајаца, почели нереди - ехо рата на улицама Базела (ФОТО)

КАКО би обезбедиле сигурност током Евровизије, у светлу повећаног ризика од терористичких акција, швајцарске власти су ангажовале више од 1.300 полицајаца, уз додатне снаге из швајцарске војске, као и из суседних земаља - Немачке и Француске.

12. 05. 2025. у 15:25 >> 16:10

Коментари (7)

ПОТПИСАНА САРАДЊА: Портал МаxБет Спорт нови партнер Црвене звезде