ЉИЉАНА СМАЈЛОВИЋ О БЛОКАДИ РТС-а "Акције блокадера попримиле фарсичну ноту, пленуми нису надлежни за уређивање медија!" (ВИДЕО)

Новости онлине

17. 04. 2025. у 12:25

ЉИЉАНА Смајловић новинарка и колумнисткиња прокоментарисала је блокаду РТС - а.

ЉИЉАНА СМАЈЛОВИЋ О БЛОКАДИ РТС-а Акције блокадера попримиле фарсичну ноту, пленуми нису надлежни за уређивање медија! (ВИДЕО)

Foto: Printskrin

- Ја не желим успех овој студентској акцији, мислим да је то погрешна акција, мислим да је то неки политички волунтаризам у последњем стадију, чак мислим да су и ове акције попримиле неку фарсичну ноту и да почињу да губе смисао.

Ствар је питања у новинарству како се утврђује истина шта је друштвена, како се износе различита гледишта то нису ствари које се могу решити скакањем у вис, нису ствари које се могу решити тиме што дигнете руку на пленуму о томе не могу пленуми да одлучују  - закључила је Љиљана Смајловић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".

11. 03. 2026. у 16:26

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.

11. 03. 2026. у 17:06

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (16)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)