ВУЧИЋ НА ПИТАЊЕ "НОВОСТИ": Нервоза је велика код блокадера и опозиције, знају колико падају - то их води ка даљој радикализацији
29. 04. 2025. у 22:20
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обилази радове на изградњи Универзитетске дечије клинике Тиршова 2.
Повезане вести
10 МИНУТА ИСТИНЕ: Аплауз протестаната закуцао последњи ексер у “политику” обојене револуције!
ПОСТОЈЕ политички догађаји чији значај није могуће измјерити бројем окупљених људи нити дужином трајања протеста. Њихова права вриједност постаје видљива тек када прође први талас емоција и када се са дневне политике скине слој пропаганде. Тек тада остаје питање које је једино важно – да ли је тај догађај промијенио политичку динамику или није.
25. 06. 2026. у 11:02
"НЕ ЖЕЛИМ ДА ВЛАДАМ НИЈЕДАН ДАН БЕЗ ЛЕГИТИМИТЕТА" Вучић о политичком инжињерингу опозиције: Себе теше и мисле да се неко плаши избора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, обраћајући се медијима из Грузије, да је једино што је стварно важно шта ће рећи грађани на изборима, а не шта ће рећи Европа, Америка, Русија или било ко.
15. 06. 2026. у 16:34
ТРЕНУТНА ПОЛИТИЧКА СЦЕНА: Србија успешно функсионише, а опозиција?
ОСТАЛО је сигурно нешто више од три месеца до почетка изборне кампање за Републички Парламент. Од тога добар део ужареног лета.
11. 06. 2026. у 09:18
ВУЧИЋ О НАВОДИМА ОПОЗИЦИОНИХ МЕДИЈА: За мене је важније извештавати о посети Кини, него о бацању контејнера по улици
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да сматра да је много важније да се извештава о посети Кини, кинеским инвестицијама и пријатељству са том земљом него о нападима на полицију, бацању контејнера по улицама и сличним стварима.
27. 05. 2026. у 09:35
Опозиција у слободном паду, а дно се још не назире
Од блокадерске опозиције више ништа не може да нас изненади, јер све радње које су предузимали и предузимају, већ смо видели и грађани већинске Србије на то су и навикли. Ако се каже да су навикли не значи да то одобравају и да неће казнити, али на изборима.
20. 04. 2026. у 18:02
Најновије из рубрике
У ПРВА ТРИ ДАНА ВИШЕ ОД 3.000 ПРИЈАВА НА ПОРТАЛУ "КО СИ, БРЕ, ТИ?" Грађани се највише жале због овога
ГЕНЕРАЛНИ секретар председника Републике Сузана Пауновић изјавила је данас да су у прва три дана на платформи ''Ко си бре ти'' стигле 3.134 пријаве грађана, од којих се 920 односи на бахато понашање јавних функционера, док су више од половине пријава личне жалбе, притужбе и молбе грађана.
14. 07. 2026. у 11:37
уживоПРЕДСЕДНИК СЕ ОГЛАСИО ИЗ ПАРИЗА: Вучић на војној паради поводом Дана пада Бастиље; Свечани прелет авиона изнад Јелисејских поља (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује традиционалној војној паради поводом Националног празника Републике Француске - Дана пада Бастиље.
14. 07. 2026. у 10:08 >> 11:06
ВУЧЕВИЋ: Посета Вучића Француској веома значајна
ПРЕДСЕДНИК СНС и саветник председника Републике Милош Вучевић изјавио је данас да је посета председника Александра Вучића Француској веома значајна и истакао да је однос између Вучића и француског председника Еманула Макрона пријатељски, а не само протоколаран.
14. 07. 2026. у 10:56
"ОВДЕ САМ ДА РАДИМ ЗА СВОЈ НАРОД" Вучић се огласио из Париза: Мој посао је да увек и на сваком месту бринем о интересима наше земље
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић присуствовао је војној паради поводом обележавања Националног празника Републике Француске – Дана пада Бастиље.
14. 07. 2026. у 10:54
ЛУКСЕМБУРГ ОТПУСТИО УЧИТЕЉИЦУ ЗБОГ ИЗЈАВЕ О ГАЗИ: У Србији наставници који блокирају школе не могу да буду отпуштени
УЧИТЕЉИЦА Фатима Куртић, пореклом из Босне и Херцеговине, добила је отказ у основној школи у Луксембургу након што је на друштвеним мрежама објављивала ставове о рату у Гази, што је тамошње Министарство просвете оценило као неспојиво са дужностима јавног службеника.
14. 07. 2026. у 10:41
Коментари (12)