НАСТАВЉАМО ДА РАДИМО НА ЈАЧАЊУ ВЕЋ ЗНАЧАЈНЕ ЕКОНОМСКЕ САРАДЊЕ Брнабић: "Холандија је један од највећих инвеститора код нас"
НАКОН прошлонедељне посете Хагу, као што је председница скупштине и најавила, данас се десио сусрет са 35 холандских инвеститора у Београду. Србија наставља да се бори за нове инвестиције и раст животног стандарда својих грађана.

Foto: Printskrin Instagram/anabrnabic
- Након моје недавне посете Краљевини Холандији, настављамо да радимо на јачању већ значајне економске сарадње.
Холандија је један од највећих инвеститора код нас, чије компаније запошљавају више од 15.000 људи у Србији.
Отворени смо за нова партнерства, размене искустава привредника обе земље, посебно у областима обновљиве енергије, вештачке интелигенције и сајбер безбедности - написала је Ана Брнабић на свом Инстаграм профилу.

ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу
ПРЕМА првим прогнозама европских стручњака са сајта Severe Weather Europe, зиму 2025/2026 обележиће утицај слабе фазе Ла Ниње и вероватно слабији поларни вртлог. Ово значи динамичније кретање атмосферског притиска, што може омогућити хладније дане у Европи, али и у САД и Канади.
13. 08. 2025. у 09:59

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци
ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.
13. 08. 2025. у 11:24

КОСТИЋЕВА БРВНАРА НА МОКРОЈ ГОРИ: Као у ловачком дому - како изгледа глумчева викендица у природи (ФОТО)
ГЛУМАЦ Вук Костић велики је љубитељ природе, лова и риболова, па сваки слободан тренутак користи да оде ван града.
13. 08. 2025. у 10:27
Коментари (0)