"ЗА ЊИХ НЕ ВАЖЕ ПРАВИЛА, ПРАВЕ СЕ ДА НИКОМ НЕ ОДГОВАРАЈУ!" Драгослав Бокан о бруталном кршењу изборне тишине у Косјерићу
06. 06. 2025. у 17:35
У ТОКУ је медијска кампања незапамћених размера када су у питању локални избори у Косјерићу и Зајечару, а у којој учествују невладине организације ЦРТА, Бјелогрлићев Проглас и прозападни медији.
Повезане вести
"ПРОГЛАС ПОКАЗАО ПРАВО ЛИЦЕ": Аналитичари о инциденту у Франкфурту - Уместо одговора уследила сила
ПОВОДОМ инцидента који се догодио на трибини иницијативе "ПроГлас" у Франкфурту, када је један посетилац након постављеног питања уз примену физичке силе удаљен из сале, аналитичари су за "Новости" оценили да овај случај показује одсуство спремности за суочавање с другачијим мишљењем и неприхватљив однос према критичким питањима у јавном дијалогу.
09. 06. 2026. у 08:15
Најновије из рубрике
ВЕЛИКА ЧАСТ ЗА СРБИЈУ: Вучић први српски председник који присуствује војној паради поводом обележавања Дана пада Бастиље
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић борави у Паризу, где ће присуствовати војној паради поводом обележавања Националног празника Републике Француске – Дана пада Бастиље.
14. 07. 2026. у 07:01
МАКРОНОВ ПОЗИВ ЗНАК УВАЖАВАЊА СРБИЈЕ: Председник Вучић у Паризу, на свечаном обележавању француског националног празника - Дана пада Бастиље
ПРИСУСТВО Србије на обележавању Дана пада Бастиље у Паризу, као једине земље која није ни чланица НАТО ни ЕУ, велико је признање за нашу државу, али и доказ да је политика неутралности могућа и да се наша земља уважава не само као важан партнер, већ и својеврсни мост између Истока и Запада.
14. 07. 2026. у 07:00
"ТЕМА ВЕЧЕРАС СУ БИЛЕ НАШЕ РАКЕТЕ КУПЉЕНЕ ИЗ КИНЕ" Вучић јасан: Потенцијајлни агресор би претрпео ударце стотину пута веће него 1999. године
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић обратио се из Париза где је истакао да је главна тема била српске ракете које су купљене из Кине
13. 07. 2026. у 23:23
"МИСЛЕ ДА ТИМ НЕИСТИНАМА МОГУ НЕКОГА ДА ОХРАБРЕ" Вучић из Париза: То су као приче о Јовањици, "мртвом дечаку" из Ваљева, "звучном топу"...
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић из Париза говорио о истраживањима рејтинга.
13. 07. 2026. у 23:18
"ЖАО МИ ЈЕ КАД ВИДИМ ДА У СРБИЈИ ПОСТОЈЕ ЉУДИ КОЈИ НЕ ВОЛЕ СВОЈУ ЗЕМЉУ" Вучић из Париза: И кад имам другачији став, не морам никог да вређам
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић обратио се из Париза где је истакао да му је жао кад види да у Србији постоје људи који не воле своју земљу.
13. 07. 2026. у 23:12
Ana Josipović
06.06.2025. 18:01
Kakav bezobrazluk, još su nazvali Festival slobode.
Kadija
06.06.2025. 18:03
Besni navikli na silu.
Ljilja
06.06.2025. 18:03
Svaka čast Bokanu što otvoreno govori o stvarima koje mnogi prećutkuju!
Ljilja
06.06.2025. 18:07
Narod treba da zna šta se dešava – zato hvala na ovoj izjavi!
Dario
06.06.2025. 18:08
Umesto da poziva na poštovanje zakona, Bjelogrlić otvoreno podržava one koji se izruguju izbornom sistemu, i takvo ponašanje ne sme proći bez osude.
Ermak
06.06.2025. 18:09
CRTA se ponaša kao da je iznad zakona, a Bjelogrlić je njen najglasniji promoter – što predstavlja opasnost po regularnost izbornog procesa.
Nana
06.06.2025. 18:09
Da je druga strana to uradila bio bi haos.Oni se pridrzavaju onog Kadija te tuzi,kadija ti sudi..
Hani
06.06.2025. 18:10
Svi koji veruju u vladavinu prava treba da osude manipulativne taktike CRTE, bez obzira na to što ih podržavaju poznate ličnosti poput Bjelogrlića.
Ljubuca
06.06.2025. 18:11
Crta i Provlas krse sva pravila izborne tisine na celu sa Bjelogrlicem
Ljilja
06.06.2025. 18:11
Ovakve izjave bude nadu da još ima ljudi koji se bore za istinu."
Ceca
06.06.2025. 18:33
Blokaderi ne poštuju ništa.