ИСТИНА ЗНА ДА ЗАБОЛИ
АГРЕСИЈА у режији опозиционих посланика Иване Роквић и Ане Јаковљевић говори у прилог чињеници да истина зна да заболи а да је једини аргумент у рукама опозиције насиље.

Фото: Printscreen
Методе по којима делују блокадери, организатори и учесници обојене револуције у Србији, методе су из тридесетих година нацистичке Немачке, где су следбеници најозлоглашенијег крвника у људској историји Адолфа Хитлера, на идентичан начин таргетирали политичке неистомишљенике, вршили насиље и прогон.
Када их неко идентификује са политиком коју спроводе, суочи са истином и реалношћу, тада под утицајем личне фрустрације постају агресивни. Такаве примере можемо свакодневно видети на улицама наших градова, од пребијања грађана, уништавања просторија политичких неистомишљеника, скрнављења државних симбола, па до доношења и употребе хладног оружја на јавним скуповима. Њихове претње тада постају језивије и од оних нацистичких.
Ножеви у рукама народних посланика, упаљени је аларм у нашем друштву, нарочито у правосудним институцијама. Када неко, кога је народ изабрао да заступа његове ставове, почне да промовише, подстиче и креира насиље у друштву, те своју политику гради на методама идеологије зла, такав посланик, није више у служби народа, него у служби помућеног ума који је спреман ићи до оних сценарија који воде у нове сукобе, ратове и крвопролића.

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ТУГА: Преминуо Добрица Агатоновић, глумац серије "Село гори, а баба се чешља"
ДОБРИЦА Агатоновић Ага био је стално ангажован у Народном позоришту Бања Лука од 1968. до 2006. године. Остварио је низ различитих улога.
07. 09. 2025. у 12:42
Коментари (0)