БРНАБИЋ ОДГОВОРИЛА ОПОЗИЦИЈИ: Да ли бисте били релаксирани да је неко тукао вашу мајку као што су тукли Драгану Ћендић?
ПРЕДСЕДНИЦА скупштине Ана Брнабић осврнула се на срамотну одлуку судије да се пусте нападачи на новинарку Драгану Ћендић.
Фото: Новости
- У праву сте, срамота је што су пуштени. Пуштени терористи, а неће ови. Волела бих да видим како бисте се понашали да су неког вашег шамарали, јурили и шутирали ногом у главу, вашу супругу, вашу мајку, вашу баку, вашу ћерку. Волела бих да видим да ли бисте били тако релаксирани када је Драгана Ћендић у питаћу - рекла је Брнабић.
БОНУС ВИДЕО:
Препоручујемо
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.
01. 02. 2026. у 16:56
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)