КАКО ДСС ВИДИ ВОЈНУ НЕУТРАЛНОСТ СРБИЈЕ: Новинар Урош Пипер раскринкао Милоша Јовановића

В.Н.

22. 06. 2025. у 10:56

НОВИНАР Урош Пипер објавио је на друштвеној мрежи Икс како ДСС види војну неутралност Србије.

КАКО ДСС ВИДИ ВОЈНУ НЕУТРАЛНОСТ СРБИЈЕ: Новинар Урош Пипер раскринкао Милоша Јовановића

Фото: Н. Скендерија

"А јеси ли ти музичар Јовановићу"?

"Ти, ти буђави - јеси ли ти за војну неутралност?

"Јесам" - "А, јеси"?

"Ма не, кажем нисам"..

Е, овако отприлике изгледа политика ДСС-а. Јовановић наводно тврдо за војну неутралност, а онда за саветника постави Тадићевца Бојана Димитријевића!

"Данашње стратегије су се везале за парламентарну одлуку да је Србија војно неутрална, што је, по мени, ЧИСТА ГЛУПОСТ", став је Димитријевића, специјалног саветника Милоша Јовановића.

Фото: Printscreen

Дакле Јовановићу, јеси ти за војну неутралност или ниси? "Јесам"... "Ма не, кажем нисам"... Због овакве лажне политике и много тога другог си и свео странку на 1,1% према последњем истраживању! - написао је Пипер.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"

НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.

20. 10. 2025. у 18:59

Коментари (0)

ИСТИНА ИХ УБИЈА - КОСОВО ЈЕ СРБИЈА: Савет безбедности УН обрукао лажну државу (ФОТО)