ЈОВАНОВИЋ УПУТИО ПОРУКУ ПОДРШКЕ ГЛИШИЋУ: "Желим брз опоравак, пуно снаге и енергије да оствари још једну победу"
ДИРЕКТОР Канцеларија за информационе технологије и електронску управу Михаило Јовановић упутио је поруке подршке Дарку Глишићу.

Фото: Новости
- Драгом колеги Дарку Глишићу, министру у Влади Србије и председнику ИО СНС, желим брз опоравак, пуно снаге и енергије да оствари још једну победу и ускоро нас обрадује повратком редовним обавезама - рекао је директор Канцеларије за ИТ и еУправу. - поручио Јовановић.
Препоручујемо

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ДИПЛОМАТСКИ СКАНДАЛ У ЕВРОПИ: Откривени агенти, радили за Трампа - познато шта им је био план
ДАНСКА влада је опозвала отправника послова САД у земљи након што су обавештајне службе тамо откриле да најмање три америчка држављанина раде на "операцијама утицаја" на Гренланду како би земљу удаљили од Данске и приближили САД.
27. 08. 2025. у 13:24
Коментари (0)