БРНАБИЋЕВА О НАСИЉУ БЛОКАДЕРА У ВРБАСУ И ПАЛАНЦИ: Од својих налогодаваца добили директиву да изазову грађански рат!

В.Н.

13. 08. 2025. у 15:25

ПРЕДСЕДНИЦА Народне скупштине Републике Србије Ана Брнабић на свом званичном Икс профилу осврнула се на дивљаштво које су блокадери усташе синоћ показали у Бачкој Паланци и Врбасу.

БРНАБИЋЕВА О НАСИЉУ БЛОКАДЕРА У ВРБАСУ И ПАЛАНЦИ: Од својих налогодаваца добили директиву да изазову грађански рат!

Фото: Новости

"Насиље које су блокадери терористи синоћ поново показали, пре свега у Врбасу и Бачкој Паланци, доказ је да су од својих налогодаваца добили директиву да изазову грађански рат. Јасно је налогодавцима да је блокадера на улици све мање, да се подршка обичних људи свела на минимум, да су сви схватили да они Србији немају шта да понуде осим мржње и насиља. Зато иду на све или ништа. Зато најављују нова окупљања баш испред просторија

@снс_србија - желе инциденте, желе сукобе, желе да провоцирају, уништавају, ломе, туку и малтретирају. Надају се братоубилачком рату који би зауставио Србију и из кога би они извукли корист. Са друге стране, и поред свих напада на породице, на децу, на просторије СНС, @авуциц је инсистирао да се чува мир и веровао у памет и разум већинске Србије. Сачувао је стабилност. И знаће како да је заштити и убудуће, без обзира на сву тајкунску и страну подршку за изазивање немира, а у којој су блокадери терористи само корисни идиоти", написала је Брнабићева на свом званичном Икс профилу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.

25. 01. 2026. у 13:20

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

СВИ СТЕ ФОЛИРАНТИ! Дара Бубамара напустила Звезде Гранда - реаговала Цеца Није фер, ни колегијално