"НЕ СМЕМО ДА СЕ СУКОБЉАВАМО И ОБРАЧУНАВАМО СА НАШИМ СЕСТРАМА И БРАЋОМ" Вучић: Ми смо и у Шапцу и Чачку избегавали сукобе
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић гостовао је на ТВ Прва где је говорио о избегавању сукоба у Шапцу и Чачку.
Foto: Printskrin
- Моја порука за све те људе који желе да сачувају своју земљу. Неки су се на мене наљутили у Шапцу, говорим о људима који подржавају мене као председника, због тога што сам 4000 људи који су били у шетњи замолио да скрену да се не би сукобљавали са њих 300 који су блокирали.
Ми не смемо да се сукобљавамо и обрачунавамо са нашим сестрама и браћом, са нашим људима. Ако они немају довољно разума, ако су им мозгови испрани због бруталне пропаганде онда ми морамо да покажемо разум да их позивамо на дијалог. Ми смо и у Шапцу и Чачку избегавали сукобе - рекао је Вучић.
Препоручујемо
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)