ГОРАН ЈЕШИЋ ОТКРИО ПЛАН БЛОКАДЕРА: "Увести санкције Русији, руске дипломате послати кући, а имовину им отети!"

В.Н.

17. 09. 2025. у 09:11

БИВШИ функционер ДС-а Горан Јешић коментарисао је гостујући у емисији на тајкунској Н1 сазнања руске Спољне обавештајне службе да ЕУ за 1. новембар планира "српски мајдан":

ГОРАН ЈЕШИЋ ОТКРИО ПЛАН БЛОКАДЕРА: Увести санкције Русији, руске дипломате послати кући, а имовину им отети!

Фото: Принтсцреен/Икс

- Ми се залажемо за санкције Русији, да спакујемо све ове њихове квази-дипломате шпијуне и пошаљемо их кући, угасимо онај Српско-руски хуманитарни центар у Нишу, шпијунски, и извршимо национализацију НИС-а! - навео је Јешић. 

Погледајте снимак:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНСКИ ВОЈНИЦИ У КЛАНИЦИ ПОКРОВСКА: У граду је прави пакао, Руси довели све снаге које могу

УКРАЈИНСКИ ВОЈНИЦИ У КЛАНИЦИ ПОКРОВСКА: "У граду је прави пакао, Руси довели све снаге које могу"

РУСКА пешадија продрла је у градске границе једног од главних стратешких циљева председника Русије Владимира Путина, претећи да га опколи. Украјинске специјалне снаге укључиле су се у борбе у урбаном подручју.

29. 10. 2025. у 17:43

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Коментари (0)

ДА ЛИ ЈЕ МИЛАН ХОМОСЕКСУАЛАЦ? Рада проговорила о нагађањима - те ствари су ме погађале