ВУЧЕВИЋ У ПОЖАРЕВЦУ СА ВЕЛИКИМ БРОЈЕМ ГРАЂАНА: Уџбенички пример обојене револуције, све преваре и трикове су испалили
ЛИДЕР СНС и саветник председника за регионална питања Милош Вучевић налази се у Пожаревцу где се придружио грађанима у шетњи против блокада.
Фото: Новости
- То представља уџбенички пример обојене револуције. Видите да сада покушавају, пре свега у гимназијама. Они без школа немају масовност. Мени нису јасни родитељи који у томе учествују. Да ви кажњавате децу због својих политичких циљева.
- Људи немају снагу да формирају покрет, па узурпирају део државе. Покушавају да преузму политику, иако се формално нису укључили у политички живот, мада суштински јесу. Они се боре за одговорност, а одговорност их уопште не интересује.
Фото: Новости
- Све преваре и трикове које су могли, они су испалили. Само желим да поручим, немојте децу да кажњавате. Изгубили су годину дана са дугорочним последицама. Злоупотребљавају погинуле већ годину дана. За њих је то само погонско гориво за обојену револуцију - поручио је Вучевић из Пожаревца.
Препоручујемо
ЗА ЈОШ ДВА МЕСЕЦА: Продужен притвор Тачију у поступку по оптужници за ометање правде
03. 04. 2026. у 16:22
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)