ДИЈАНА ХРКА: Позваћу народ на насиље, да се наоружамо и склонимо "Ћациленд" (ВИДЕО)
ДИЈАНА Хрка која је синоћ предводила погрдно скандирање уз песму упућено председнику Србије Александру Вучићу, данас је у изјави за Н1 рекла да ће позвати народ на насиље и оружје.
Foto: Printskrin
- Председнику Вучићу и целом државном врху, ако не смањите музику у Ћациленду, Комунална полиција вам не ради посао, позваћу народ Србије ако треба на насиље на насиље, да уђемо, да се наоружамо и да склонимо ово - рекла је Хрка и прстом показала на "Ћациленд". - Ово је безобразлук, дан ноћ музика. Јавно му поручујем, ја могу да скупим моју Србију, можемо да се скупимо и наоружамо и дођемо да склонимо ово на силу. Значи имају форе пар сати да ово склоне, ако не ми ћемо урадити на свој начин.
Дијана Хрка синоћ је предводила скандирање "пуши к****, Ацо Шиптаре". А како је изгледала усхићеност и славље док иговарају погрдне речи погледајте на приложеном видео снимку:
С друге стране, подсећања ради, председник Србије Александар Вучић имао је достојанствен одговор на такво понашање те поново позвао на дијалог.
-Хвала за сваку изговорену реч. Не љутите се, чини ми се да грађани Србије заслужују више од овога што сте им понудили. Драга браћо и сестре, још једном вас позивам на дијалог и спреман да чујем и овакве елитистичке и високоумне поруке, јер сваки разговор је, убеђен сам, благородан. Хвала много - наводи се у објави.
Препоручујемо
А, СМЕТА ИМ ВИДОВДАН: Дијана Хрка предводи скандирање "пуши к*, Ацо Шиптаре" (ВИДЕО)
05. 11. 2025. у 19:29
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)