"ЛЕТИ ПЕРЈЕ НА Н1 И НОВА С!" Огласио се Пипер - Једни подржавају блокадере, други Ђиласа и екипу!

В.Н.

02. 12. 2025. у 09:46

НОВИНАР Урош Пипер огласио на друштвеној мрежи X са новим сазнањима о стању у антисрпским медијима.

ЛЕТИ ПЕРЈЕ НА Н1 И НОВА С! Огласио се Пипер - Једни подржавају блокадере, други Ђиласа и екипу!

Фото: Принтсцреен

Како је навео, у антисрпским медијима влада паника, а сукоби ексалирају.

"ЛЕТИ ПЕРЈЕ НА Н1 И НОВА С!

Како ми јавља двоје људи са тих медија, озбиљно се закувало међу уредницима и новинарима по питању ко подржава блокадере а ко Ђиласа и екипу!

- Георгиев Нова С потпуно прешао на страну блокадера (очекује да ће бити на листи), што га је довело у сукоб са Еx Блиц екипом која је на уредничким позицијама на порталу Нова С и у новинама. Та екипа, под утицајем Ђиласа и Маринике, хоће да покрене кампању против блокадерске листе, да би ојачала Ђиласове позиције.

- Игор Божић Н1 такође ближи Ђиласу и Поношу, али му репортери са терена Жаклина, Жана, Саватовић праве проблеме јер су 100% за блокадере. Неки од тих репортера такође себе виде на блокадерској листи.

- Портал Н1 подељен, па ко је од уредника у смени гура приче против оних других. Постоји и десетак умерених људи у редакцији, попут репортера Петра Гајића, који не желе да учествује у свему томе. У сваком случају, сукоби у две редакције ескалирали до максимума. Мислим да је време да неко трећи са стране дође и реши проблем", написао је Пипер на друштвеној мрежи Икс. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

САРАЈЕВСКИ ШАРМ НА ДОРЋОЛУ: Бранко Ђурић Ђуро озбиљно насмејао публику у Фондацији Mozzart