СРАМОТА ШТА СУ НАМ БЛОКАДЕРИ УРАДИЛИ: Вјосин муж позива да се Трамп хотел гради у Приштини (ФОТО)

В.Н.

23. 12. 2025. у 15:10

СУПРУГ председнице лажне државе Косово Вјосе Османи, Приндон Садрију, предложио је да се пројекат зета америчког председника Џареда Кушнера за изградњу Трамп хотела реализује у Приштини! Иначе, првобитно је Кушнер планирао да пројекат изградње Трамп хотела реализује у Београду, на месту Генералштаба, међутим, од тога је одустао због хајке блокадера.

СРАМОТА ШТА СУ НАМ БЛОКАДЕРИ УРАДИЛИ:  Вјосин муж позива да се Трамп хотел гради у Приштини (ФОТО)

Фото: Јутјуб/Al Jazeera Balkans

- Повлачење из пројекта београдског Трамп хотела потврђује важну истину: значајни пројекти су намењени уједињавању, а не раздвајању - написао је Садрију на друштвеној мрежи Икс.

Он је навео да би "премештање ове визије у Приштину и трансформација Гранд хотела у Трамп хотел – ревитализовало ту врхунску локацију и ујединило људе".

О штети коју су блокадери направили данас је говорио и председник Србије Александар Вучић, који је рекао да су се амерички председник Доналд Трамп и његови сарадници повукли из пројекта Генералштаб у Београду због блокадера, односно њихове хајке.

- Опет ће да кукају за месец, два, три, опет ће да се жале. Причају глупости као и увек. Није Трамп, односно његови сарадници, ово око Генералштаба одлучио због нас, већ због њих, због хајке коју воде против њих. Када причају о корупцији, не знају да све време оптужују Трампове најближе сараднике. Као што видите, нигде није динара било у платном промету, у правном промету. Али шта ћете, када лопови од себе полазе они у сваком другом виде већег лопова од себе. Ја верујем да ће следећа година бити једна од најбољих у савременој историји Србије. Много тога имамо да урадимо, уредимо и верујм да ће људи бити задовољни - рекао је Вучић, одговарајући на питање новинара током конференције у Палати Србија да ли је тачно да му је Трамп некада рекао да мора да бира између америчке и кинеске столице.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: Доделити му статус савезне државе САД

ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"

АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.

12. 01. 2026. у 21:16

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (6)

ДОНАЛД ТРАМП У ШОКУ! Ово није очекивао када је наредио напад на Венецуелу