"САМО ЈЕДНА ОД ОСОБА КОЈА ОГРОМАН НОВАЦ ДОБИЈА ИЗ ИНОСТРАНИХ ФОНДОВА..." Вучић о језивом понашању блокадерке Љиљане Браловић у Чачку (ВИДЕО)
19. 01. 2026. у 11:41
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић реаговао је на свом званичном Инстаграм профилу на језиво понашање блокадерке Љиљане Браловић која је на скупу у Чачку изрекла језиве речи и запретила свима који не мисле као они.
hvala bogu da ce ih normalni ljudi koji nece diktaturu blokadera i nova nasilja na ulicama reci ce im zbogom svakako
Sada je sve jasno. Ogroman novac iz inostranstva ide na ovakve sramne performanse i pretnje običnom narodu. Narod vidi ko ih plaća
Ljiljana Bralovic je dotakla dno svojim ponasanjem.
Dobro je što predsednik poziva na mir i rad, umesto na bes, poruka jedinstva je važna za sve građane.
Važno je da se promoviše odgovoran dijalog, a ne nasilje, to šalje pozitivnu poruku svima.
Ljiljana Bralovic je dotakla dno svojim ponasanjem.
Presudno je očuvati dostojanstvo u javnoj komunikaciji, to gradi bolje društvo.
hapsi sve divljake vucicu. narod tebe voli ne daj se najbolji si predsednik i politicar
Kad lider poziva na višlje vrednosti i rad, to je podrška stabilnosti i napretku.
Poruka o radu umesto mržnje je primerena i za sve koji žele bolju budućnost.
Podrška dijalogu i suzdržanosti je pravi put za napredak zemlje.
Svi treba da se fokusiramo na zajedničke ciljeve, to je poziv na odgovorno ponašanje.
Lepo je videti poziv na razliku u ponašanju, to može pozitivno uticati na javnu atmosferu.
Poruka o visokim standardima ponašanja zaslužuje pažnju, to može inspirisati mnoge.
ziv i zdrav nama bio vucic najbolji je
Ovako se ne ponaša niko u javnoj sferi.
Подршка председнику Србије. ❤️??
Plaćeni haos i neprimereno ponašanje nisu legitimni.
Ponašanje koje diskredituje ceo pokret.
Повезане вести
БРУТАЛНА ПОРУКА МРЖЊЕ (ВИДЕО)
ГЛАСНОГОВОРНИЦА блокадера Љиљана Браловић објавила је на свом Фејсбук профилу графичку карикатуру у којој је приказан Златко Кокановић како убија председника Србије Александра Вучића.
05. 03. 2026. у 15:11
"ОНИ СУ ЈУЧЕ ДРЖАЛИ ПОМЕН КУЧЕТУ..." Вучић о језивом понашању блокадера - Ако победе, схватили смо да имају програм лустрација и јахање
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је у емисији "Јутро" са Маријом Стаменић. Говорећи о језивим изјавама Љиљане Браловић, која је са говорнице протеста у Чачку упутила најстрашније претње, каже да је то будућност блокадера.
25. 01. 2026. у 10:43
ЈАХАЊЕ И НАСИЉЕ: Једина политика блокадера (ВИДЕО)
ЛАЖНА еколошкиња Љиљана Браловић присуствовала је неуспелом блокадерском скупу у Чачку где је упутила скандалозне речи члановима и симпатизерима Српске напредне странке.
22. 01. 2026. у 12:24
РТС ИГНОРИШЕ ПРЕТЊЕ БЛОКАДЕРКЕ БРАЛОВИЋ: Ћуте о монструозној изјави каква се није чула од 1945.
БЛОКАДЕРКА Љиљана Браловић изрекла је језиве речи у Чачку и запретила свима који не мисле исто као они, а за медијски јавни сервис њених претњи као да није ни било.
20. 01. 2026. у 08:55
ПРИДИКЕ О БОРБИ ЗА ДЕМОКРАТИЈУ ДРЖИ ОСОБА КОЈА ДОБИЈА ОГРОМАН НОВАЦ ИЗ ИНОСТРАНСТВА: "Грађани ће блокадере жестоко казнити на изборима"
БЛОКАДЕРА је све мање на скуповима које организују, али их то не спречава да упућују све језивије претње неистомишљеницима предвођеним председником Србије Александром Вучићем!
20. 01. 2026. у 07:24
Најновије из рубрике
ЗБОГ ВУЧИЋА И ОРБАНА ОДНОСИ СРБА И МАЂАРА НА ВРХУНЦУ: Хоће ли Петер Мађар рушити пријатељство два народа које је на историјском нивоу?
ОПОЗИЦИОНА странка Тиса Петера Мађара победила је на парламентарним изборима у Мађарској освојивши 138 од 199 мандата у парламенту, док је странка Фидес премијера Виктора Орбана освојила 55 места. Сада је главно питање хоће ли Петер Мађар радити на рушењу пријатељства Срба и Мађара које је мукотрпно грађено годинама уназад?
13. 04. 2026. у 13:52
ЈЕЗИВО: Европске "демократе" објавиле листу за одстрел на којој је и председник Вучић (ФОТО)
ЕВРОПСКЕ "демократе" објавиле листу за одстрел на којој је и председник Србије, Александар Вучић.
13. 04. 2026. у 13:44
КАКО ОВАКВИ ДА НАМ ВОДЕ ДРЖАВУ? Кокановић може да се похвали само са дивљањем и скандалозним понашањем (ВИДЕО)
БЛОКАДЕР и опозиционар Златко Кокановић који је био 7. на блокадерској листи на протеклим изборима, у задње време може само да се похвали скандалозним понашањем. Његово дивљање је његов једини адут, па се поставља питање како неко такав себи да за право и да помисли како би могао да води државу.
13. 04. 2026. у 13:18
МАЂАРСКА И СРБИЈА ИМАЈУ НАЈБОЉЕ ОДНОСЕ ДО САДА ЗАХВАЉУЈУЋИ ВУЧИЋУ И ОРБАНУ: Стручњаци о парламентарним изборима у Мађарској
На основу 98 одсто пребројаних гласова на парламентарним изборима у Мађарској, према прелиминарним резултатима Националне изборне комисије (ВТР), опозициона странка Тиса Петера Мађара освојила је 138 од 199 мандата у парламенту, док је странка Фидес премијера Виктора Орбана освојила 55 места.
13. 04. 2026. у 13:04
ЗАР ОВИ ДА НАМ ВОДЕ СРБИЈУ?! Откривено ко је уз Ђокића на врху блокадерске листе! Насилници, лажни еколози...
ГЛАВНИ уредник Информера Драган Ј. Вучићевић открио је да су блокадери на једном од својих пленума донели одлуку да на председничким изборима имају двојицу кандидата.
13. 04. 2026. у 12:47
Коментари (22)