ВУЧЕВИЋ О СКАНДАЛОЗНОМ ГОВОРУ ЉИЉАНЕ БРАЛОВИЋ: Најснажније ћемо се борити против оних који би неистомишљенике да силују и вешају

19. 01. 2026. у 14:08

ЛИДЕР СНС и саветник председника за регионална питања Милош Вучевић огласио се поводом скандалозног говора Љиљане Браловић у Чачку.

ВУЧЕВИЋ О СКАНДАЛОЗНОМ ГОВОРУ ЉИЉАНЕ БРАЛОВИЋ: Најснажније ћемо се борити против оних који би неистомишљенике да силују и вешају

Фото: Новости

- Ово није протест, већ непатворена мржња. Ово нису политички противници, већ политички болесници. На ово нормалан човек буквално да занеми. И није то само мржња према председнику Србије Александру Вучићу и Србији, већ и њихова жалопојка за временима у којима су крали од народа и уништавали нашу отаџбину. Не могу да се помире са тим да Србија није више уништавана и унижавана, да је њихов лоповски пут прекинуо управо председник Александар Вучић. Зато га толико мрзе. И мрзе независну политику Србије, суверену и самосталну. Увек ћемо их таквом политиком побеђивати јер грађани Србије заслужују много више од блокадерске мржње и зла! Најснажније ћемо се борити против оних који би неистомишљенике да силују, вешају, јашу, да уништавају и пљачкају Србију. Увек ће побеђивати пристојна и нормална Србија - навео је Вучевић на Иксу. 

БОНУС ВИДЕО: ЈОВАНОВ: Поставите фотељу поред јелке да јуноше седају Пицули у крило као Деда Мразу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.

12. 02. 2026. у 09:41

Коментари (13)

УЈДУРМА И СКАНДАЛ У ТИРАНИ Славна Албанка тражи ОСТАВКУ АИ министарке - Раму ЛИЧНО тужила: Неповратна и велика штета је нанета