КОЛИКО ВАС ЈЕ БИЛО НА ГОДИШЊИМ ОДМОРИМА ДОК СУ НАМ СЕ ЉУДИ СМРЗАВАЛИ? Вучић оштро министрима - Нисте богом дани да уживате!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствовао је тематској седници Владе Србије, на позив премијера Ђура Мацута.
FOTO: Novosti
Вучић је рекао да тешко иде око ЕКСПА.
- Дође хладно време, срећа Кинези хоће да раде, Срби и наше компаније неће, хладно им је. Онда се чудимо кад не можем ода добијемо ниједан посао и тешко је разговарати са нашим компанијама. А шта да замерам компанијама, погледајте себе, колико вас је било на годишњим одморима када смо имали највећи притисак од електричне енергије, од Лондона, Дубаија, до свих дестинација, док су нам се људи смрзавали - рекао је Вучић.
Каже да размисле добро шта су радили у претходном периоду.
- Неке директоре јавних предузећа морам ја да будим да им кажем да неки људи немају струју у Ивањици. Иако сам пре три године указивао на то, не причам о политичким противницима. Ако немате довољно жеље и енергије, ко бога вас молим напустите та места. Нисте богом дани да уживате у секретарици, возилу. Довољно је било да се види почетак године и ангажман, срећом имали смо дивне раднике који су се борили у немогућим условима. Ти људи су ризикловали своје животе да људи добију струју. Што нисе обавестили јавност да су неки грађани противили да се сече дрвеће. Што нисте обавестили Владу? - упитао је Вучић.
Препоручујемо
"ЈЕ Л' ВАС НИЈЕ СРАМОТА?" Вучић оштро на седници Владе: Немојте да спавате док не решите проблеме! (ВИДЕО)
25. 01. 2026. у 11:02 >> 11:32
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)