НАЈНОВИЈЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О СТАЊУ ИВИЦЕ ДАЧИЋА: Огласио се министар Лончар
МИНИСТАР здравља Златибор Лончар изјавио је данас да је здравствено стање министра унутрашњих послова и председника Социјалистичке партије Србије Ивице Дачића боље него што је било, додајући да има разлога за оптимизам, али и да се настављају мере интезивног лечења и терапије.
Фото Новости
- Његово тренутно стање је боље него што је било, што нам даје разлог за оптимизам. Оно што је битно, да предстоји још много рада, настављају се мере интензивног лечења и примене интензивне терапије. То је оно што ћу рећи у овом моменту, а људи који га лече ће то подробније објаснити у току дана - рекао је Лончар новинарима након обиласка здравствене станице Кумодраж-1, огранка Дома здравља Вождовац.
Министар Дачић је у среду увече хоспитализован на Клиници за пулмологију Клиничког центра Србије, због тешке упале плућа.
(Танјуг)
Препоручујемо
РАТ МЕЂУ БЛОКАДЕРИМА СЕ НАСТАВЉА: Драган Ђилас на мети оштрих прозивки ЗЛФ-а
13. 07. 2026. у 12:28
"ОТПРИЗНАО БИХ ТЗВ. КОСОВО": Кнежевић открио шта би прво урадио као премијер Црне Горе
13. 07. 2026. у 12:21
ВУЧИЋ РАЗГОВАРАО СА ГЕНЕРАЛНИМ СЕКРЕТАРОМ ОЕБС-а: Председник открио о чему је било речи на састанку (ФОТО)
13. 07. 2026. у 10:21 >> 10:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
Коментари (0)