БЛОКАДЕРИ НАЈАВЉУЈУ ФИЗИЧКЕ ОБРАЧУНЕ: Калуђера је требало да избаце кроз прозор
МАФИЈАШКИ обрачун између блокадера и опозиције не јењава, а сада најављују и међусобне физичке обрачуне.
Фото: Принтсцреен
Председник странке Србија центар је гостујући на тајкунској телевизији Н1 говорио о наводима председника странке Слободе и правде Драгана Ђиласа о догађајима у Смедеревској Паланци.
-Ти људи на локалу су реаговали превише благо. Мени да је дошао неко, и рекао "ја сам Калуђер", ја бих му рекао "Игумане, изађи, али кроз прозор" - навео је Понош.
Овакви сукоби између опозиције и блокадера све више подсећају на обрачуне криминалних банди, и само је питање времена када ће све то прерасти у крвави физички сукоб.
Понашање блокадера и опозиције додатно показује да ни једни ни други немају никакав политички план и програм, већ да им је једини циљ да се докопају власти и униште Србију.
Препоручујемо
ОПОЗИЦИОНИ НОВИНАР РАСКРИНКАО БЛОКАДЕРЕ: "Они немају знање ни да испуне форму!"
10. 03. 2026. у 18:10
КОЛЕКТИВНО ЛУДИЛО БЛОКАДЕРКИ ФЕМИНИСТКИЊА: Дан жена претворили у политички перформанс
10. 03. 2026. у 12:46
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо
УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.
20. 04. 2026. у 20:41
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"
ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.
22. 04. 2026. у 08:44
Коментари (4)