ВУЧИЋ О ОРБАНУ: Мађарски председник Владе је урадио много добрих ствари за Србију

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостује у емисији "Четвртком у 9" на РТС где говорио о најактуелнијим темама.

ВУЧИЋ О ОРБАНУ: Мађарски председник Владе је урадио много добрих ствари за Србију

Фото: Принтскрин ТВ Пинк

- Не могу да кијем, Орбан је много урадио добрих ствари за Србију, био бих нефер уколико не бих рекао да смо срећни сарадњом са Орбаном, надам се да ће да победи на изборима. Са Мађарима ћемо увек да покушамо да будемо браћа. Пројектат нафтовода сигурно неће бити угрожен, ми нисмо део Дружбе. Надам се да ћемо до краја априла да отовримо путничку линију до Будимпеште.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.

29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

МАЊЕ ПАПИРА, ВИШЕ ЕЛЕКТРОНСКИХ УСЛУГА: Резултати пројекта „еУправа за све“