"МОРА ДА СЕ РАДИ, ОВО ЈЕ ТОЛИКО ВЕЛИКИ ПРОЈЕКАТ" Вучић о Експу: Замислите моје срамоте, дође 1. децембар и ми не можемо да дамо кључеве
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић истакао је током обиласка градилишта Експо да има страх да ли ће све стићи на време да се заврши.
Фото: Принтскрин
- Тресем се од страха хоћемо ли ово да завршимо или нећемо. Верујем у притисак. И у тежак рад, не верујем у то лако ћемо и лепо ћемо. Ништа у животу нисам урадио лако. Сада вам изгледа лако кад одете у Галерију. Што нико није дошао да помогне кад су носали патке. Било је тешко, али смо изгурали уз борбу. Без тог притиска не можете да урадите ништа. Увек је тако било и увек ће тако да буде. Разлика је у посвећености, раду и притиску.
И зато притисак, притисак и притисак, подвукао је он.
- Ако то не урадиш, резултата неће бити. Што није готов пројекат за метро? Што ми каснимо? Пусти Французе. Има 10 разлога и сви су оправдани. Увек се пронађе довољан разлог. И зато мораш да вршиш притисак сваки дан. Замислите моје срамоте, дође 1. децембар и ми не можемо да предамо кључеве. Ништа то није тако једноставно као што изгледа. Али мора да се ради, ово је толико велики пројекат, толико важан за Србију. Замислите дође вам швајцарски председник, индијски премијер, а ми кажемо нема воде или нема грејања? - рекао је Вучић.
Препоручујемо
ВУЧИЋ СА МИНИСТАРКОМ КУЛТУРЕ ГРЧКЕ: Разговори за даљем унапређењу сарадње (ФОТО)
14. 05. 2026. у 10:07
ВУЧИЋ НА ЕКСПО ГРАДИЛИШТУ: Ушли смо у фазу најбржег развоја Србије - ово је и историја и будућност истовремено (ВИДЕО)
14. 05. 2026. у 10:10 >> 10:47
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАМПА ОД ТРАМПА ЗА МАКРОНА: Дипломатски скандал на помолу, Вашингтон спрема невиђени ударац Паризу
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе разматрају одлагање, или чак блокирање, именовања следећег француског амбасадора у Вашингтону, што је потез без преседана који прети да продуби јаз између два дугогодишња савезника, наводе четири извора упозната са ситуацијом.
29. 07. 2026. у 19:12
ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда
НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.
24. 07. 2026. у 16:00
МАСОВНО ЗАТВАРАЊЕ ПЛАЖА У ЦГ: Вода опасна за купање, амбуланте пуне болесне деце - и на Словенској плажи забрањено купање
НА НЕКОЛИКО популарних плажа у Црној Гори уведена је забрана купања након што су анализе показале да морска вода није безбедна.
30. 07. 2026. у 16:55 >> 18:54
Коментари (0)