ДАН када је нацистичка Немачка напала Совјетски Савез, 22. јун, званично је проглашен за Дан сећања и туге и то је један од најзначајнијих датума за нашу државу и за наш народ, изјавио је амбасадор Руске Федерације у Београду Александар Боцан-Харченко, након што је положио венац на Спомен-гробљу ослободилаца Београда.

Коментари (0)