У АТРИЈУМУ НАРОДНОГ МУЗЕЈА У БЕОГРАДУ: Трибина "Хандке у Србији“

В.В.С.

06. 10. 2020. у 16:32

ОНЛАЈН трибину под називом "Хандке у Србији", организују у четвртак. 8.октобра (у 19 часова) Народна библиотека Србије и Удружење књижевних преводилаца Србије.

У АТРИЈУМУ НАРОДНОГ МУЗЕЈА У БЕОГРАДУ: Трибина Хандке у Србији“

Foto AP

Трибина, која ће се одржати у Атријуму Народне библиотеке Србије, моћи ће да се прати уживо на званичној – FACEBOOK: facebook.com/nbsrb и INSTAGRAM: instagram.com/narodnabibliotekasrbije – страници Народне библиотеке Србије.

У програму учествују књижевник Мухарем Баздуљ, публициста Небојша Грујичић и књижевни теоретичар Милена Ђорђијевић. Модератор трибине је Владимир Д. Јанковић, књижевни преводилац.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
(МАПА) КРАЈЕМ ЛЕТА ЧЕКА НАС КАТАСТРОФА: Морске температуре на рекордном нивоу, велики ризик од разорних олуја

(МАПА) КРАЈЕМ ЛЕТА ЧЕКА НАС КАТАСТРОФА: Морске температуре на рекордном нивоу, велики ризик од разорних олуја

ИСТОРИЈСКИ топлотни талас који је захватио Медитеран и Европу подигао је температуру мора на рекордне нивое, повећавајући ризик од разорних поплава и екстремних временских непогода широм јужне Европе у наредним месецима, пише сајт Severe Weather Europe.

01. 07. 2025. у 13:58

МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.

01. 07. 2025. у 11:45

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)

МНОГИ га сматрају најбољим израелским шпијуном икада. Са лажним идентитетом сиријског муслимана рођеног у Либану, Ели Коен је имао један циљ - да као оперативац Мосада сазна поверљиве информације које ће користити Израелу.

01. 07. 2025. у 12:48

Коментари (0)

ДУНАВ – ПЛАВА НИТ ЕВРОПЕ: Река која није ту због нас већ с нама