ПЕТКОВИЋ СУТРА СА ЛАЈЧАКОМ И БОЦАН-ХАРЧЕНКОМ: Важни састанци пред новим директором Канцеларије за Косово и Метохију
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић састаће се сутра са специјалним представником ЕУ за дијалог Београда и Приштине, Мирославом Лајчаком.
Фото: Танјуг
Састанак ће, како се наводи у саопштењу бити одржан у згради Владе Републике Србије са почетком у 8 часова и 30 минута.
Директор Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић састаће се претходно у десет сати у згради Владе Србије са амбасадором Руске Федерације у Републици Србији, Њ.Е. Александром Боцан - Харченком.
Препоручујемо
ИЗАБРАН НОВИ ШЕФ КАНЦЕЛАРИЈЕ ЗА КОСОВО И МЕТОХИЈУ: Петковић ће заменити Марка Ђурића
09. 10. 2020. у 13:29
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ПРВИ ПУТ ОТВОРЕН СТАЉИНОВ ТРЕЗОР Нашли су право благо - део заплењен Романовима: "Осећам се као Индијана Џоунс који отвара пећину"
"НЕМА много ствари које су још увек историјски тренуци у овом тренутку. А ово би могао бити један од њих."
30. 05. 2026. у 13:45 >> 13:45
Коментари (0)