АНА БРНАБИЋ: Приоритет у првих 100 дана владе је имплементација Медијске стратегије

МАНДАТАРКА за састав нове Владе Србије, актуелна премијерка Ана Брнабић изјавила је вечерас да је оно што мора да се уради у првих 100 дана рада нове владе јесте усвајање Акционог плана и почетак имплементације Медијске стратегије.

АНА БРНАБИЋ: Приоритет у првих 100 дана владе је имплементација Медијске стратегије

Фото: Танјуг

Она је, гостујући у емисији Упитник РТС-а, рекла да с поносом може да истакне да је током овог мандата владе формирана Радна група за Медијску стратегију, коју су чинила сва релевантна новинарска и медијска удружења.

- Проблем је што још увек нисмо усвојили Акциони план, тражимо начин, у овом тренутку не бих причла о томе из неких других разлога - рекла је Брнабићева.

Додала је да је у Радној групи постојао отворени дијалог, а као посебно важно је истакла то да су у доношењу тих докумената учествовали представници свих новинарских и медијских удружења.

Додала је да је Радна група радила и уз подршку европских патнера, Амбасаде Норвешке, као и немачке Фондације "Конрад Аденауер" и ОЕБС-а.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

Друштвена одговорност као темељ пословања компаније Меридианбет