КРАСНИЋИЈА САСЛУШАВАЈУ У ОДВОЈЕНОЈ СОБИ: Еулекс претреса и породичну кућу у селу, Краснићија испитују од 6 сати

ПОРОДИЦА бившег председника Скупштине Коосва и некадашњег портпарола ОВК Јакупа Краснићија саопштила је да је престрашена данашњим упадом Еулекса у њихову кућу, преноси Газета Експрес.

КРАСНИЋИЈА САСЛУШАВАЈУ У ОДВОЈЕНОЈ СОБИ: Еулекс претреса и породичну кућу у селу, Краснићија испитују од 6 сати

Фото: Д. Зечевић

Како наводи тај медиј, Аријан Краснићи, братанац Јакупа Краснићија, рекао је за Канал 10 да његовог стрица од јутрос саслушавају у посебној соби.

- Од шест сати јутрос тероришу када су упали у кућу. Не знамо о чему га испитују. Не знамо колико ће ово трајати - рекао је он.

У међувремену, Еулекс претреса и Краснићијеву кућу у селу Негровце у општини Глоговац.

Како јавља приштинска Коха, Еулекс је породици Јакупа Краснићија издао налог да дођу у село и отворе родну кућу како би без насилног упада извршили рацију.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (3)

ШОКАНТАН ЖРЕБ ЗА РОЛАН ГАРОС! Новак Ђоковић ово није очекивао! Ево ко с ким игра