"ЗАПЕЧАТИЋЕ НЕВИНОСТ ОВК!" Тачију и Весељију стигла подршка из Албаније - Рама и Мета оцењују процес као "апсурдан"
АЛБАНСКИ премијер Еди Рама изјавио је јуче да је оптужница против бившег председника привремених институција у Приштини Хашима Тачија апсурдна и да он има подршку Албаније.
Фото АП
Рама је на свом твитер-налогу написао да је процес против Тачија апсурдан и да ће на крају "запечатити невиност ОВК и немогућност да се њена историја прекроји":
- Тачи има сву подршку Албаније у наредној бици за Косово и за правду ослободилачког рата.
Реаговао је и албански председник Иљир Мета који је казао да верује у Тачијеву и невиност свих бораца тзв. ОВК:
- Рат ОВК је био исправан и херојски. Ценим чин оставке председника Тачија, и одлуку да се суочи са оптужбама.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)