СВЕДОК СПЕЦИЈАЛНОГ СУДА У ХАГУ ПРОНАЂЕН МРТАВ: Тело нађено у планинама изнад Приштине
БИВШУ полицајац на Косову Фадиљ Суљевић пронађен је данас мртав у брдима изнад језера Бадовац, а како наводи Газета Експрес, он се налази на списку сведока Специјалног тужилаштва у Хагу.

Фото: Архива
О овом случају се огласио и главни тужилац Основног тужилаштва Приштине, Кујтим Муниши.
- Тужилац је изашао на лице места да види шта се догодило. Полиција је на месту догађаја. Пронађен је мртав негде у планинама - рекао је Муниши за Калксо.цом.
Суљевић је бивши припадник тзв. косовске полиције, који је примљен у редове полиције након 1999. године, пише Косово онлајн.
За сада нема више информација о томе да ли је Суљевић сведок у некој од оптужница против бивших команданата ОВК који су ухапшени и налазе се у Хагу.
Препоручујемо

РУСИЈА СПАСАВА РАТКА МЛАДИЋА: Хаг ускратио српском генералу право на лечење! (ВИДЕО)
19. 12. 2020. у 11:31

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (7)