АВИОНОМ СТИЖУ ДО БИРАЛИШТА: На приштинском аеродрому најављено 45 долазних летова у два дана
ПОЛИТИЧКЕ странке на Космету позвале су гласаче из дијаспоре да гласају на изборима 14. фебруара, а као резултат тога са приштинског аеродрома најављују 45 долазних летова 12. и 13. фебруара, пишу косовски медији, а преноси портал “косвоонлајн“.
Влада у Приштини / Фото Танјуг
Неки од грађана су гласачко право искористили путем поште, а упркос епидемији короне, 12. фебруара очекује се слетање 16 авиона, већином из Швајцарске.
Остали су из Немачке, Аустрије, Турске, Шведске и Белгије, док се у суботу очекује 16 долазних летова из Швајцарске, 12 из Немачке, и један лет из Турске.
Препоручујемо
КУРТИ СЕ ГРЧЕВИТО ДРЖИ ВЛАСТИ! Ако не склопи договор – лажна држава поново на изборе
12. 07. 2026. у 09:53
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ПУТИН КОМЕНТАРИСАО БРАК НАШЕ ПЕВАЧИЦЕ: "Српкиња ти је жена? Они то неће украсти! Срби су поштени и пристојни - ако си преписао фирму на њу"
ТОКОМ разговора Владимир Путин га је упитао ко је његова супруга.
10. 07. 2026. у 21:56
Коментари (0)