ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић биће гост емисије Јутро на Првој.
Повезане вести

ПРЕДСЕДНИК НАЈАВИО: Могуће одлагање седнице Савета за националну безбедност
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић најавио је у Куршумлији могуће одлагање Седнице за националну безбедност.
26. 02. 2021. у 13:25

ВУЧИЋ САОПШТИО: Свим незапосленим Србима на Косову и Метохији по 200 евра
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић састао се данас у Куршумлији са политичким и институционалним представницима Срба са Косова и Метохије, са којима ће размотрити актуелну политичку ситуацију на Космету
26. 02. 2021. у 13:18

ЗАВРШЕН САСТАНАК СА СРБИМА СА КИМ: Вучић најавио велике пројекте (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић данас се у Куршумлији састао са политичким и институционалним представницима Срба са Косова и Метохије.
26. 02. 2021. у 11:01

МАЛОВИЋ ОДГОВОРИЛА ЂИЛАСУ: Док по Трсту шопингујеш од пара које си покрао од грађана, следећи пут слажи како си прао тајкунске клозете!
ШЕФ Информативне службе и чланица Председништва СНС Владанка Маловић оштро је реаговала на тврдње Драгана Ђиласа да је председник Србије Александар Вучић побегао од суђења са њим.
26. 02. 2021. у 10:55

ВУЧИЋ НА ПУТУ ЗА КУРШУМЛИЈУ: Важан дан и важни разговори, напред Србијо!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић састаће се данас са политичким представницима Срба са Косова и Метохије.
26. 02. 2021. у 10:24
Најновије из рубрике

ОВО СУ ЗАШТИТНА ЛИЦА БЛОКАДЕРА: Њихове изјаве јасно говоре шта би се десило са Србијом када би се дочепали власти (ВИДЕО)
ДИНКО Грухоњић, Соња Бисерко, Наташа Кандић - ово су заштитна лица блокадера у Србији.
09. 06. 2025. у 10:43

НАСИЉЕ БЕЗ ПРЕСЕДАНА: Изборни дан у Косјерићу и Зајечару обележио невиђени терор блокадера - али џаба им све кад их народ неће (ВИДЕО)
У ЗАЈЕЧАРУ и Косјерићу у недељу су одржани редовни локални избори на којима су бирани одборници скупштина ове две локалне самоуправе, на којима је победу однела Српска напредна странка.
09. 06. 2025. у 10:26

"НАРОД ЈЕ У ЗАЈЕЧАРУ И КОСЈЕРИЋУ ПОРУЧИО ДА НЕ ЖЕЛЕ УНИШТАВАЊЕ СРБИЈЕ" Петковић о убедљивим победама у Зајечару и Косјерићу
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић огласио се након победа СНС листе у Зајечару и Косјерићу на свом званичном Инстаграм профилу.
09. 06. 2025. у 09:30

БЛОКАДЕРИ У КОСЈЕРИЋУ И ЗАЈЕЧАРУ (ВИДЕО)
НЕДЕЉА, 8 јун, дан који су блокадери једва чекали, жељни повода да праве хаос, у недостатку маште.
09. 06. 2025. у 09:22

РИК објавио резултате избора у Косјерићу после 100 одсто пребројаних гласова
ПРЕМА резултатима са 100 одсто обрађених гласова које је Републичка изборна комисија објавила на сајту, Листа Не дамо Србију Александар Вучић освојила је 3.686 гласова (49,23 одсто), или 14 мандата.
09. 06. 2025. у 08:48
Pera Savic
26.02.2021. 21:29
Ovo se mora gledati.
mate
26.02.2021. 21:43
@Pera Savic - Naviću sat, obavezno :)
HadziSnezana
26.02.2021. 22:09
O trenutnoj situaciji u zemlji, razvojnim projektima Srbije, vakcinaciji stanovništva, ekono0mskom rastu, aktuelnim političkim pitanjima i drugim temama važnim za Srbiju čućemo od predsednika države, Aleksandra Vučića.
Jovana
26.02.2021. 23:29
Са великим интересовањем ишчекујемо гостовање господина Вучића , у јутарњем програму и обраћање грађанима Србије. Не сумњамо да ће имати много тога да каже.!