ВЕЛИКЕ ЛАЖИ МАЛИХ ЉУДИ О СЛОБОДАНУ МИЛОШЕВИЋУ: Серија "Породица" је лаж о борби за слободу коју је водио српски народ
ИЗА великих људи и њихових дела увек остају они који испраћају караване.

Фото: РТС принтскрин
Медијски лавеж и таблоидно тргање ланца на истину о Слободану Милошевићу након емитовања телевизијског програма који, ни у ком случају, није документ времена у ком смо живели, само говори да снаге које су 5. октобра погазиле народну вољу и даље покушавају да погазе глас народа. Нашим парама плаћена је лаж о Милошевићу, а заправо, то је лаж о борби за слободу коју је водио српски народ. "Породица" ће сигурно имати будућност на свим телевизијама које траже оправдање за злочине над Србима. Чим је буду титловали на албанском и хрватском језику, серија ће постати велики хит од Приштине до Загреба.
Борба Слободана Милошевића за слободу српског народа покушава да се представи као злочин, а породица Милошевић да се окриви за разбијање СФРЈ, а не словеначко убијање регрута ЈНА, усташки злочини, убиство српског свата и масакар у Добровољачкој улици. Милошевић је крив, а не шиптарски терористи и њихова убијања полицајаца, војника и цивила на Косову и Метохији. Крив је Милошевић зато што су нас бомбардовали, а није НАТО који нас је бомбардовао. Србију представљају као у глупим вицевима о женама, када насилник каже да жену туче "само када заслужи". Серија "Породица" је доказ да се историја и за мање од двадесет година може фалсификовати.
Слободан Милошевић је био херој и цео слободни свет то признаје. Породица Милошевић је била жртва медијског линча сличном овом који се данас води против свих оних који не одговарају тајкунима и страним амбасадама на њиховом путу да Србија опет буде јадна, бедна и понизна, као што је била након петооктобарског пуча", поручили су у ПС-у.
Препоручујемо

НАПЕТИ КАДРОВИ У ВИЛИ "МИР": Ево шта нас очекује у последњој епизоди серије "Породица"
02. 04. 2021. у 09:50

ВУЧИЋ СЕ ХИТНО ОГЛАСИО ИЗ АВИОНА: Стигла ми је фантастична вест од Ђорђе Мелони (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се из авиона и рекао да му је стигла фантастична вест из Рима.
04. 04. 2025. у 12:49

ПРОГЛАШЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Дато упутство и за Србију,Аустрија ЗАТВОРИЛА 20-ак граничних прелаза да спречи ширење слинавке и шапа
МИНИСТАРСТВО пољопривреде Србије апеловало је недавно на све сточаре, ветеринаре и друге актере у сектору сточарства да предузму све неопходне мере како би спречили потенцијални унос болести слинавке и шапа у Србију и буду максимално одговорни.
08. 04. 2025. у 14:48 >> 18:42

ПРЕГЛАСНИ ДОК ВОДЕ ЉУБАВ Комшије Миме Караџића хтеле да сазову савет: "Виђамо Миму, старог вука, како да не"
ГЛУМАЦ Мима Караџић ужива већ неко време са четири деценије млађом Наташом Станић.
08. 04. 2025. у 12:13
Коментари (1)