АМЕРИЧКИ ЊУЗВИК О УСПЕСИМА НАШЕ ЗЕМЉЕ: Србија лидер и фактор стабилности и просперитета региона
12. 05. 2021. у 08:43
СТРАНИ медији још једном су похвалили успех наше земље, председника Александра Вучића, а пре свега набавку вакцина, као и стопу вакцинације у Србији.
Повезане вести

МИЛАНОВИЋ СЕ ПРАВИ НЕОБАВЕШТЕН: Напад на Србију уместо извињења због војног кампа
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић изјавио је данас да повећање броја хрватских војника на Косову и Метохији није "никаква провокација" према Србији.
08. 05. 2021. у 17:57

ОРБАН КОМЕНТАРИСАО ВУЧИЋЕВ ГОЛ: Погледајте шта је мађарски премијер поручио српском председнику (ФОТО/ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић данас је приликом обиласка вакциналног пункта на стадиону ФК Врело, поред Уба, изашао на терен локалног стадиона и показао завидно фудбалско знање.
07. 05. 2021. у 21:54

ВУЧИЋ ЗАТРЕСАО МРЕЖУ СА ЈЕДАНАЕСТЕРЦА! Показао завидно фудбалско знање, па поручио голману - "Хвала Бели што си ме пустио" (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић данас је приликом обиласка вакциналног пункта на стадиону ФК Врело, поред Уба, изашао на терен локалног стадиона и показао завидно фудбалско знање.
07. 05. 2021. у 12:24

НЕЋЕ ВИШЕ БИТИ "ОЛУЈА" И ПОГРОМА: Вучић о плану хрватске војске да направи базу на Космету
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић је данас, током обиласка вакциналног пункта у Звечки, прокоментарисао најаве да ће војска Хрватске на територији КиМ направити свој војни камп.
07. 05. 2021. у 10:35

"ПОХАПСИЋЕМО ФУДБАЛСКУ МАФИЈУ"! Креће борба против намештања мечева у домаћем фудбалу
ФУДБАЛСКА сезона у Србији није регуларна и то знају сви. Из УЕФА упиру прстом на клубове који се баве нечасним радњама, новинари у Србији пишу о теми која је опште позната, а од сада ће ваљда и они који се баве таквим работама да схвате колико је ствар јасна и озбиљна, јер је о њој јавно, у гостовању на телевизији Пинк, говорио и председник државе Александар Вучић.
06. 05. 2021. у 09:00
Најновије из рубрике

СТУДЕНТИ БЛОКАДЕРИ ЛАЖИРАЈУ ДА ПЕШАЧЕ: Ево како се превозе из Стопање до Врњачке Бање (ВИДЕО)
СТУДЕНТИ блокадери лажирају да пешаче о чему сведоче снимци на којима се јасно види да их превоз чека и вози из места Стопање до Врњачке Бање.
07. 04. 2025. у 22:48

ИСПОВЕСТ СТУДЕНТА КОЈИ ЈЕ СНИМИО ПЛАН О ТЕРОРИСТИЧКОМ НАПАДУ НА АЕРОДРОМУ: Претили су ми и псовали, а онда су изгласали да ме избаце
СТУДЕНТ Војин Лазаревић ког су данас пленумаши заробили у згради Медицинског факултета у Београду гост је вечерашњег Колегијума на Информер телевизији.
07. 04. 2025. у 22:37

ВУЧЕВИЋ О ДОЧЕКУ СРБА СА КОСОВА И МЕТОХИЈЕ У КРАЉЕВУ: Ни мећава, киша и снег који их све време прате не могу им ништа на путу за Београд
НАРОД је вечерас у Краљеву приредио величанствен дочек за наше хероје са Косова и Метохоје, поручио је председник СНС Милош Вучевић.
07. 04. 2025. у 22:14

ОДРЕЂЕН ПРИТВОР ЧЕТВОРИЦИ СРБА УХАПШЕНИХ У ЂАКОВИЦИ: Иза решетака до 30 дана, адвокати најавили жалбу
У Основном суду у Ђаковици четворици Срба, који су ухапшени у суботу, одређен је притвор до месец дана.
07. 04. 2025. у 22:07

СРБИН ИЗ ЗВЕЧАНА ПО ДОЛАСКУ У КРАЉЕВО: Велико хвала нашем председнику Вучићу који је увек уз нас
СРБИН из Звечана на северу Косова и Метохије Александар Касаловић (19) видно уморан после десетина пређених километара пешке, вечерас се у Краљеву захвалио свим људима који их подржавају, а посебно председнику Вучићу који их бодри током целог пешачења ка Београду.
07. 04. 2025. у 21:42
Коментари (0)