ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић, боравиће сутра у радној посети седишту НАТО-а, где ће се састати саз генералним секретаром Алијансе, Јенсом Столтенбергом, потврђено је Танјугу у Бриселу.
Преседник води мудру политику у нитресу свог народа
Predsednik vodi veoma mudru politiku u interesu svog naroda.
Ovaj sastanak je u interesu Srbije i nadam se da će sve proći najboljem redu.
Vuciceva poseta Briselu bice od izuzetne vaznosti za nas, jer se hrabro borimo za ostvarenje i zastitu nasih interesa.
Vazni sastanci ,Srbija se bori za očuvanje mira i stabilnosti ,nastavak dijaloga kojim se moze doci do kompromisa.
Siguran sam, da će iz ovog susreta, predsednik Vučić izvući maksimum za našu zemlju.
Повезане вести
ПРЕДСЕДНИК ОБЈАВИО ДИРЉИВУ ФОТОГРАФИЈУ: Слика са сином и јасна порука - "У инат свима!"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић на свом Инстаграм профилу објавио је дирљиву фотографију са сином Данилом.
14. 05. 2021. у 19:34
НА КОСОВО СЕ ВРАТИЛО СВЕГА ДВА ОДСТО РАСЕЉНИХ: Петковић разговарао са шефицом Канцеларије Високог комесаријата УН за избегице у Србији
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију др Петар Петковић разговарао је данас са шефицом Канцеларије Високог комесаријата УН за избеглице (УНХЦР) у Србији Франческом Бонели.
14. 05. 2021. у 19:20
НЕЋЕ МОЋИ, Политички Холокауст
КАДА пишем о отрежњујућим упозорењима не мислим само на глупост (подметачину?) да у програм свечане академије поводом 9. маја буду увршћене четири песме које су за време Другог светског рата певали припадници љотићевског Српског добровољачког корпуса, о чему сам опширније писао у тексту за нови "Печат".
16. 05. 2021. у 08:00
СРБИЈА И ОХАЈО ПОТПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ О РАЗУМЕВАЊУ: Данас се обавезујемо да отворимо врата нашим нацијама за сарадњу у области образовања
СРБИЈА и Охајо потписали су Меморандум о разумевању у области образовања којим ће се омогућити сарадња основних и средњих школа, установа високог образовања, као и размена ученика, студената и наставног кадра.
15. 05. 2021. у 18:48
ВЛАДИМИР ОРЛИЋ: Опозиција је опасно нервозна, када год помену Вучића - то је сигуран знак да држави и народу дробро иде
КАДА год лезилебовићи и фолиранти по професији, попут недораслог Вука Јеремића, узму у своја уста Александра Вучића и Србију – то је сигуран знак да држави и народу добро иде, да се налазе у сигурним рукама и чврсто држе добар правац. Јер кад државни правац похлепни медиокритет од Јеремића оцени као "изузетно опасан", то само значи да је највећи талог из бившег режима опасно нервозан, изнервиран - никаквим изгледима да се поново успентра на грбачу народа. "Изузетно опасно" нервозан - саопштио је данас Владимир Орлић.
15. 05. 2021. у 17:54
Најновије из рубрике
САСТАНАК ОПЕРАТИВНОГ ТИМА ЗА ПРИСТУПАЊЕ ЕУ: Посебна пажња посвећена је привременим мерилима у поглављима која се односе на владавину права
ШЕФ Мисије Србије при ЕУ амбасадор Данијел Апостоловић, данас је, председавао новом састанку Оперативног тима за приступање Србије Европској унији.
13. 02. 2026. у 20:50
ЈОВАНОВ ПОРУЧИО ШЕФУ НДСС: "Ђиласова француска пудла уме да буде агресивна када се одвеже"
ПОЛАНИК СНС, Миленко Јованов, поручио је лидеру НДСС да је кукавица.
13. 02. 2026. у 20:42
ВУЧИЋ О ЗАХТЕВУ ПОЉОПРИВРЕДНИКА: Наставићемо да улажемо у пољопривреду, немогуће да укинемо увоз свега
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је вечерас да је буџет за пољопривреднике у Србији четири или пет пута већи него што је био док је државу водила садашња опозиција и истакао да ће се наставити улагања у аграр, као и да су нереални захтеви пољопривредника који протестују тражећи да се укине увоз свега.
13. 02. 2026. у 20:17
ЛИДЕР СНС ВУЧЕВИЋ БРУТАЛНО ОДГОВОРИО НА ЛАЖИ МАРИНИКЕ ТЕПИЋ Послао поруку пред Сретење: Србија се неће вратити у време пресуда без суђења!
ЛИДЕР СНС и саветник председника за регионална питања Милош Вучевић обратио се на Инстаграму осврнувши се на скандалозне оптужбе Маринике Тепић, оцењујући да су њене тврдње без чињеничног утемељења.
13. 02. 2026. у 19:49
ВУЧИЋ СА КОШТОМ: Имали смо добар и отворен разговор, Србија остаје предана европском путу
ПРЕДСЕДНИК Србије, Александар Вучић, састао се Антониом Коштом председника Европског савета на маргинама Минхенске безбедносне конференције
13. 02. 2026. у 19:42
Коментари (8)