ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић, боравиће сутра у радној посети седишту НАТО-а, где ће се састати саз генералним секретаром Алијансе, Јенсом Столтенбергом, потврђено је Танјугу у Бриселу.
Повезане вести

ПРЕДСЕДНИК ОБЈАВИО ДИРЉИВУ ФОТОГРАФИЈУ: Слика са сином и јасна порука - "У инат свима!"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић на свом Инстаграм профилу објавио је дирљиву фотографију са сином Данилом.
14. 05. 2021. у 19:34

НА КОСОВО СЕ ВРАТИЛО СВЕГА ДВА ОДСТО РАСЕЉНИХ: Петковић разговарао са шефицом Канцеларије Високог комесаријата УН за избегице у Србији
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију др Петар Петковић разговарао је данас са шефицом Канцеларије Високог комесаријата УН за избеглице (УНХЦР) у Србији Франческом Бонели.
14. 05. 2021. у 19:20

НЕЋЕ МОЋИ, Политички Холокауст
КАДА пишем о отрежњујућим упозорењима не мислим само на глупост (подметачину?) да у програм свечане академије поводом 9. маја буду увршћене четири песме које су за време Другог светског рата певали припадници љотићевског Српског добровољачког корпуса, о чему сам опширније писао у тексту за нови "Печат".
16. 05. 2021. у 08:00

СРБИЈА И ОХАЈО ПОТПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ О РАЗУМЕВАЊУ: Данас се обавезујемо да отворимо врата нашим нацијама за сарадњу у области образовања
СРБИЈА и Охајо потписали су Меморандум о разумевању у области образовања којим ће се омогућити сарадња основних и средњих школа, установа високог образовања, као и размена ученика, студената и наставног кадра.
15. 05. 2021. у 18:48

ВЛАДИМИР ОРЛИЋ: Опозиција је опасно нервозна, када год помену Вучића - то је сигуран знак да држави и народу дробро иде
КАДА год лезилебовићи и фолиранти по професији, попут недораслог Вука Јеремића, узму у своја уста Александра Вучића и Србију – то је сигуран знак да држави и народу добро иде, да се налазе у сигурним рукама и чврсто држе добар правац. Јер кад државни правац похлепни медиокритет од Јеремића оцени као "изузетно опасан", то само значи да је највећи талог из бившег режима опасно нервозан, изнервиран - никаквим изгледима да се поново успентра на грбачу народа. "Изузетно опасно" нервозан - саопштио је данас Владимир Орлић.
15. 05. 2021. у 17:54
Најновије из рубрике

Коме сметају српске заставе и Српска православна црква у Новом Саду и зашто?
Нови Сад, Српска Атина, постао је слободан краљевски град 1748. године радом Срба. Они су након добијања овог статуса тежили да сви народи који су у њему живели, без обзира што нису Срби, буду слободни грађани. Цркве и богомоље његових житеља су чуване, а Српска православна црква је пазила на равнотежу у односима, не тражећи за себе већа права од оних која су имале друге заједнице. Српски дух Новог Сада нису могле да угасе ни окупације, а ни комунисти.
12. 08. 2025. у 17:08

ПОЛИТИЧКИ МОТИВИСАНА КВАЛИФИКАЦИЈА: Афера против Марковића као параван за пристрасност тужитељке Бјелопавловић
Прозападни медији последњих дана активно воде негативну кампању која има за циљ да у први план гурне лажну слику о наводној улози јавног тужиоца Миодрага Марковића у случају помиловања Милице Стојановић.
12. 08. 2025. у 16:09

СРБИЈА НЕ МЕЊА СВОЈ СТАВ: Председник Вучић демантовао писање појединих медија
Председник Србије Александар Вучић демантовао је данас да ће Србија променити своју политику и да ће сменити проруски настројене службенике у Влади Србије.
12. 08. 2025. у 15:45

АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ И СРБИЈА– ПРИЈАТЕЉИ ЦРНЕ ГОРЕ У НАЈТЕЖИМ ТРЕНУЦИМА: Црногорски медији о помоћи коју наша земља несебично пружа
КАДА се говори о односима Србије и Црне Горе, лако је изгубити се у буци политичких препуцавања, подметања и медијских спинова. Но, иза те буке стоје чињенице које се не могу избрисати: Србија је, на челу са предсједником Александром Вучићем, више пута била прва и најпоузданија рука помоћи Црној Гори!
12. 08. 2025. у 15:29

ЂЕДОВИЋ ХАНДАНОВИЋ СА БОЦАН-ХАРЧЕНКОМ: "Свакако нећемо угрозити нашу енергетску безбедност и настављамо активни дијалог са Гаспромом"
МИНИСТАРКА рударства и енергетике Дубравка Ђедовић Хандановић разговарала је данас са амбасадором Руске Федерације у Републици Србији Александром Боцан-Харченком о заједничким пројектима и иницијативама у енергетском сектору.
12. 08. 2025. у 15:20
Sofija
16.05.2021. 10:57
Преседник води мудру политику у нитресу свог народа
Gaga
16.05.2021. 11:51
Očekujemo lepe vesti...
lak
16.05.2021. 11:54
Predsednik vodi veoma mudru politiku u interesu svog naroda.
Marija
16.05.2021. 13:10
Ovaj sastanak je u interesu Srbije i nadam se da će sve proći najboljem redu.
Jelena
16.05.2021. 13:23
Vuciceva poseta Briselu bice od izuzetne vaznosti za nas, jer se hrabro borimo za ostvarenje i zastitu nasih interesa.
Ana
16.05.2021. 13:27
Vazni sastanci ,Srbija se bori za očuvanje mira i stabilnosti ,nastavak dijaloga kojim se moze doci do kompromisa.
gser
17.05.2021. 06:24
Siguran sam, da će iz ovog susreta, predsednik Vučić izvući maksimum za našu zemlju.
aegrf
17.05.2021. 06:26
Sastanak koji je pravi dokaz, da mi želimo dobru saradnju sa svima, koja će se razvijati na obostranu korist.